FreshBe mgiełka od kobiet dla kobiet.

By | 08:28 2 commentsCoraz częściej na rynku pojawiają się produkty stworzone przez kobiety specjalnie dla kobiet. Intymne strefy kobiety powinny być tak samo ważne jak dbanie o włosy czy skórę. Mała poręczna mgiełka, która zmieści się w każdej torebce, a nawet i kieszeni. Rewolucja wśród produktów, które mogą przydać się zawsze. 

O idealnej pielęgnacji każdej skóry, nawet tej najdelikatniejszej, my kobiety wiemy wszystko.

Dlatego wyjątkowa mgiełka pielęgnacyjna freshBE na dzień i na noc została zaprojektowana przez kobiety dla kobiet i tworzy nowy, niezwykły rytuał dla każdej z nas w obszarze prawdziwej ochrony i dbałości o naszą najbardziej intymną strefę.

Mgiełkę freshBE jest rekomendowana do codziennej pielęgnacji intymnej. Dzięki optymalnemu doborowi składników tego wspaniałego ELIXIRU, już od pierwszego użycia, poczujesz intensywną i kompleksową pielęgnację Twojej delikatnej skóry w strefie intymnej.

Mimo , iż mała i niepozorna to jednak niesie za sobą dużo korzyści :

 • jest doskonała do delikatnej i wrażliwej skóry warg sromowych,
 • zawiera kwas mlekowy, który tonizuje i odbudowuje naturalne pH,
 • zawiera kwas hialuronowy, który nawilża i pielęgnuje suchą skórę,
 • zawiera naturalne prebiotyki, wspomagające odbudowę mikroflory bakteryjnej oraz wzmacniające barierę ochronną skóry,
 • nadaje naturalną kwiatową świeżą aurę, dodatkowo skutecznie neutralizując bakterie odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu skóry.

Dodatkowo każda sprzedana mgiełka  to wsparcie działania Fundacji Kwiat Kobiecości,  1% ze sprzedaży freshBE zostaje przekazany na działania fundacji związanej z profilaktyką ginekologiczną oraz wsparciem kobiet w walce z rakiem szyjki macicy.


Myślę , że ten produkt powinien się znaleźć w każdej damskiej torebce. Szczególnie latem lub podczas okresu będzie on niezastopiąny.

Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

 1. Bardzo chętnie ją wypróbuję i cieszę się, że przy okazji mogę dołożyć swoją cegiełkę do akcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy skład i szczytna akcja! Nie miałam jeszcze okazji używać takich mgiełek :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)