Fenek uczy i pomaga zrozumieć otaczający Nas świat.

By | 08:16 1 commentKażde dziecko już od najmłodszych swoich lat jest bardzo ciekawe otaczającego go świata. Warto , więc zapewnić mu takie rozgrywki by mogło się uczyć i poznawać świat najlepiej w sposób dla niego jak najbardziej przyjemny . Jedną z rzeczy , którą na pewno powinniśmy robić od najmłodszych lat jest czytanie dzieciom bajek. Te najmłodsze mają świetną zabawę słuchając i oglądając piękne ilustracje , które pobudzają ich wyobraźnie do działania. 

Książki z serii Fenek to bajki , które inspirują i pozwalają rozwijać dziecięce umiejętności od najmłodszych lat. To doskonała nauka przez zabawa , która szybko przyniesie owoc w postaci wiedzy. 

Seria książeczek jest podzielona na te dla najmłodszych : "Przygody Fenka" , tanie książki dla dzieci , które wspierają edukacje wczesnoszkolną - "Pamiętniki Fenka" oraz naukę czytania i pisania dla dzieci dwujęzycznych - "Czytam i mówię z Fenkiem".

Książki : "Przygody Fenka" to książeczki , które zostały podzielone tematycznie. Warto zwrócić uwagę na podtytuł książki , dzięki czemu wiemy do jakiego tytułu należy. Każda książka posiada 20 stron. Czytanki te zostały wydane również w formie audiobooków ebooków. W tej serii dzieci poznają sympatyczne Fenka , który bardzo szybko zostaje ich przyjacielem. Dzięki sympatycznemu bohaterowi dzieciaki poznają świat uczuć i wartości. Co ważne pojawiają się tu te przyjemny uczucia jak i bardzo trudne sytuacje , które pokazują jak sobie z nimi prawidłowo radzić. Miłość , przyjaźń , nieśmiałość oraz wyrzuty sumienia to tylko niektóre z uczuć z którymi mamy do czynienia w tych książeczkach. 

To nie tylko bajka „do poduszki”, ale coś o wiele więcej.


Te książeczki wyróżnia jeszcze jedna bardzo ważna rzecz . Przepiękne ilustracje , które zachwycają chyba wszystkich zarówno tych małych jak i starszych. Te serie są po prostu piękne. Jeżeli zależy Wam na wspieraniu wiedzy Waszych dzieci oraz na tym by w jego ręce trafiła "dobra" książka to zdecydowanie musicie poznać Fenka.  

Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)