Otul się cudownym zapachem w całym domu.

By | 08:17 2 comments

Piękny zapach w domu to podstawa dlatego w każdym z nich powinno znajdować się przynajmniej kilka świec zapachowych. 

ALWAYS WITH YOU - ŚWIECA 140g - aroma home to świeca w szkle. Ta akurat  jest w pięknym niebieskim kolorze i posiada cudny nadruk misia , który jest po prostu przeuroczy. To też sprawia , że świeca na półce prezentuje się pięknie. Co ciekawe świeca powinna się palić minimum 2 godziny jednak już po 20 minutach w całym domu wyczuwalny jest zapach. Należy on do mega przyjemnych dla nosa. Lekko słodki a jednocześnie orzeźwiający. Knot w świecy jest bawełniany . Świeca się nie dymi i jest z naturalnego wosku , dzięki czemu będzie się palić o wile dłużej niż te parafinowe. Producent zapewnia, że świeca w całości wypali się po 35 godzinach. Po zgaszeniu w całym domu jeszcze przez długi czas czuć piękny zapach.Jeżeli jednak nie jesteście fanami palenia świec a chcecie poczuć piękny zapach w domu to w tej samej serii są  PATYCZKI ZAPACHOWE - aroma home . Tutaj mamy jakby mały słoiczek w podobnej szacie graficznej jak świeca. Wystarczy do niego wsadzić patyczki i gotowe. Możemy się cieszyć pięknym zapachem w całym domu. Długość odparowywania zapachu to ok. 2 tygodnie w zależności od panującej temperatury czy też  wilgotności. Patyczki ładnie się prezentują postawione na szafce czy też komodzie. Uwalniający się zapach przywołuje miłe wspomnienia i wprowadza w pozytywny nastrój.


Jak najbardziej polecam oba produkty. Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Bardzo cenię sobie ładne zapachy w moim domu. Świece zapachowe oraz patyczki są stałym elementem mojej codzienności, ale o tej marce heszcze nie słyszałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo uroczy słoiczek. :) Lubię zarówno świece jak i patyczki.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)