Maty podłogowe.

By | 21:12 5 commentsPodłoga – element wykańczający górną część stropu; posadzka jest elementem składowym podłogi. Zapewnia izolację termiczną, akustyczną i przeciwwilgociową, przenosi obciążenia równomiernie rozłożone i skupione, jest płaska i przystosowana do tego, aby mógł po niej odbywać się ruch. strop (czyli podłoże). ( źródło wikipedia)

Panele, drewno , płytki , kamień , lastryko , korek , wykładzina czy też posadzka przemysłowa to tylko niektóre możliwości , aby wykończyć podłogę. Jej wykończenie w dużej mierze zależy od tego , gdzie dana podłoga będzie się znajdować. W końcu inne wykończenie będzie miała ta w kuchni a inne ta w piwnicy .
Co jest teraz modne na podłogę?


Poza szarością, modne panele w 2021 będą utrzymane zarówno w odcieniach beżu i bieli, jak i tych bardziej nasyconych np. czekoladowe. Jednak w dalszym ciągu na pierwszym miejscu znajdują się panele imitujące drewno w naturalnych barwach. Różne odcienie dębu czy orzecha to idealna propozycja dla nowoczesnych wnętrz!

Jakie maty położyć na podłogę ?

Czy wiecie , że taka mata standardowa wykonana ze specjalnych splotów włókna nylonowego ma chłonności ok. 5,4 l. cieczy i ok. 4,5 kg piachu na m2. Jej spód wykonany jest z antypoślizgowej gumy, dzięki której mata pozostaje na swoim miejscu, a jej rogi się nie zawijają.

Utrzymanie wnętrza w czystości przy użyciu takich mat jest dziecinnie proste i nie wymaga nakładu pracy. Dodatkowo nasza podłoga jest bardzo dobrze chroniona przed wszelkimi zniszczeniami. Taka mata będzie również świetną wizytówką danej firmy , kiedy to umieszczone zostanie na niej logo firmy. Co ciekawe jest też opcja wypożyczenia takiej maty.  Taka opcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm. 


Jeżeli , więc chcecie mieć piękną a do tego funkcjonalną podłogę to opcji na osiągnięcie takiego rezultatu macie na prawdę dużo. 
Nowszy post Starszy post Strona główna

5 komentarzy:

 1. Mam taką matę i uważam, że to świetne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie musze kupic. Są przydatne szczególnie jesienią

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę musiała rozejrzeć się za takimi matami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Są świetne mam taką dużą. W końcu nie roznosi się ten brud

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)