Żel z kasztanowcem.

By | 20:02 2 comments


GorVita, Żel z kasztanowcem, miłorzębem i babką lancetowatą


Żel przeznaczony jest do delikatnych wcierań w skórę całego ciała, a szczególnie miejsc z rozszerzonymi naczyńkami krwionośnymi tzw. „pajączkami” oraz nóg u osób z żylakami i opuchnięciami z uczuciem „ciężkości nóg”. Zawarte w żelu biologicznie aktywne wyciągi z babki lancetowatej, kasztanowca i miłorzębu japońskiego działają uszczelniająco na naczynia, wygładzając i uelastyczniając delikatną skórę m.in. twarzy i ramion. Stosowany systematycznie obkurcza rozszerzone naczynia, likwiduje uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, zmniejsza opuchnięcia i skłonność do powstawania nowych. Żel dobrze się wchłania, nie podrażnia naskórka, jednocześnie nawilża i uelastycznia skórę ( Alantoina i Panthenol).

Wskazania: do delikatnych wcierań w skórę całego ciała, a szczególnie miejsc z rozszerzonymi naczyńkami krwionośnymi tzw. „pajączkami” oraz nóg u osób z żylakami i opuchnięciami z uczuciem „ciężkości nóg”.

 


To zdecydowanie produkt , który ratuje mnie z mojego wielkiego bólu nóg , który pojawia się szczególnie na zmianę pogody. Produkt zamknięty w tubce , dzięki czemu łatwo można go wydostać. Dość łatwo wchłania się w skórę i nie pozostawia lepkiej warstwy. Mi przynosi on natychmiastową ulgę w bólu nóg co mnie niezmiernie cieszy. Po za tym fajnie nawilża. Efektu mniejszej ilości "pajączków" nie zauważyłam . Polecam. 
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Moja babcia regularnie używa tego żelu i jest bardzo zadowolona z jego działania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten żel jest mi znany. Przynosi ulgę zmęczonym nogom i nawet przyjemnie chłodzi.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)