Żel rozgrzewający na każdy ból.

By | 19:43 2 comments

Gorvita Artrożel, żel rozgrzewający, 100 mlOpis produktu

Działanie żelu jest związane z właściwościami zawartych w składzie naturalnych olejków: pichtowego, kamforowego, eukaliptusowego, wyciągów ziołowych: z pieprzowca (kapsaicyny) z kory wierzby, arniki, żywokostu i boswelli oraz leczniczej wody mineralnej: wodorowęglanowo-chlorkowo- sodowej, bromkowo – jodkowo- borowej. Żel działa silnie rozgrzewająco. Łagodzi uczucie dyskomfortu spowodowane przemęczeniem fizycznym i przeciążeniem mięśni i kończyn w okolicach zgięć (stawy) spowodowanych różnymi czynnikami zewnętrznymi. Witalizuje i przywraca energię. Zawarta w składzie naturalna alantoina i prowitamina B5 regeneruje naskórek, dobrze go nawilża i odżywia.

Zastosowanie

Łagodzenie uczucia dyskomfortu spowodowanego przemęczeniem fizycznym i przeciążeniem mięśni i kończyn w okolicah zgięć (stawy) spowodowanego różnymi czynnikami zewnętrznymi.Taki produkt ze względu na często pojawiające się urazy u moich domowników to totalne must haven. Produkt znajduje się w poręcznej tubce i jego wydobycie jest banalnie proste. Już przy samym wydobyciu , że już nie wspomnę o momencie wsmarowywania czuć zapach dość mocny kamfory mi on osobiście nie przeszkadza. Produkt wchłania się bezproblemowo . Po wchłonięciu czuć uczucie ciepła na skórze oraz pojawia się lekkie zaczerwienienie. Jednak żel przynosi prawie natychmiastowe uczucie ulgi. Super się sprawdza i powoduje , że ból bardzo szybko mija. Polecam. 
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Bardzo przydałby mi się taki żel, bo strasznie bolą mnie plecy od kilku dni.

    OdpowiedzUsuń
  2. You have the choice to maintain hitting until you’re glad together with your hand, or you go over 21 . If you bust, the vendor wins regardless of 다 파벳 우회 주소 the dealer’s eventual hand. The vendor should hit until her playing cards total 17 or greater.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)