Farma Iluzji - obowiązkowy punkt podczas wakacji.

By | 19:47 11 comments

Wakacje trwają w najlepsze i to doskonały czas by wybrać się wraz ze swoją rodziną na niezapomnianą przygodę. 


Ja osobiście polecam Wam cudowne miejsce w którym na pewno nie będziecie się nudzić. Tym miejscem jest Farma Iluzji. Jedyny w swoim rodzaju park rozrywki dla całej rodziny. Tutaj na pewno nie zaznacie nudy. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą tam atrakcje dla siebie. 
Farma to aż 6 ha pięknego , malowniczego terenu z mnóstwem atrakcji. Naprawdę jest co robić , więc lepiej zaplanować sobie dużo siły oraz cały dzień na wizytę by skorzystać ze wszystkich możliwych tam atrakcji.

Dzieciaki świetnie będą się bawić na placach zabawach , karuzelach czy też kolejkach. Ci trochę starsi oraz rodzice na pewno odnajdą się w świecie iluzji. Oj co tam jest za zabawa wyobrażacie sobie siebie malutkich pod ogromnym stołem ? Lub też chodzących jak gdyby nigdy nic po suficie ?

Jeżeli jedziemy do parku z dziećmi to warto śledzić stronę www Farmy , gdzie znajdziemy informacje jaki iluzjonista będzie przedstawiał swoje show danego dnia. Podczas takiego show jest mnóstwo zabawy oraz odkrywania - jak on to zrobił ?

Park linowy , wszelkiego rodzaju karuzele , iluzjonista , sekretna komnata oraz zakręcony domek to atrakcje które najbardziej podobały się dzieciakom. 

Co zaskakuje , zdecydowanie to , że wszystkie atrakcje - a jest ich dość sporo są w cenie biletu. 
Na terenie Farmy znajduje się też szeroko pojęta gastronomia , więc nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś do jedzenia dla siebie. Możecie zjeść w barze leśnym , skosztować potraw kuchni polowej , zjeść pizzę czy też upiec sobie kiełbaskę na ognisku. 

Oczywiście jest też sklepik z gadżetami i pamiątkami co by nie wrócić do domu z pustymi rękami :) 

Jeżeli chcecie intensywnie z uśmiechem na twarzy oraz z zadowolonym dzieckiem wrócić do domu i usłyszeć od niego kiedy tam wrócimy ? to zdecydowanie polecam Wam wizytę właśnie w Farmie Iluzji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Prace budowlane czy też remontowe nie należą do najłatwiejszych dlatego też warto korzystać z ułatwień . Jednym z nich jest  kontener samowyładowczy . Dzięki niemu skróci się czas rozładunku i  przenoszenia ładunku . To doskonałe rozwiązanie na każdej budowie. Jeżeli lubicie upraszczać sobie życie to koniecznie skorzystajcie z oferty :  strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/kontenery-muldy-samowyladowcze/


Nowszy post Starszy post Strona główna

11 komentarzy:

 1. Świetne miejsce i atrakcje. Nie tylko dzieci mogą być zachwycone. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne miejsce na wypad z rodzinką. Chętnie bym pozwiedzała

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie miejsca warto odwiedzać szczególnie z dziećmi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa atrakcja dla małych i dużych . ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie miejsca są świetne. Można się fajnie pobawić

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega sprawa. Chętnie bym się wybrała

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy blog, będę częściej tu zaglądać i polecę znajomej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Warto czasem przeczytać coś z polecenia i zobaczyć co teraz jest na topie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowne, magiczne miejsce na weekendową rozrywkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne atrakcje. Takie parki są rewelacyjne

  OdpowiedzUsuń
 11. Super pomysły, polecam także własną kul propozycję

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)