Farma Iluzji - obowiązkowy punkt podczas wakacji.

By | 19:47 9 comments

Wakacje trwają w najlepsze i to doskonały czas by wybrać się wraz ze swoją rodziną na niezapomnianą przygodę. 


Ja osobiście polecam Wam cudowne miejsce w którym na pewno nie będziecie się nudzić. Tym miejscem jest Farma Iluzji. Jedyny w swoim rodzaju park rozrywki dla całej rodziny. Tutaj na pewno nie zaznacie nudy. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą tam atrakcje dla siebie. 
Farma to aż 6 ha pięknego , malowniczego terenu z mnóstwem atrakcji. Naprawdę jest co robić , więc lepiej zaplanować sobie dużo siły oraz cały dzień na wizytę by skorzystać ze wszystkich możliwych tam atrakcji.

Dzieciaki świetnie będą się bawić na placach zabawach , karuzelach czy też kolejkach. Ci trochę starsi oraz rodzice na pewno odnajdą się w świecie iluzji. Oj co tam jest za zabawa wyobrażacie sobie siebie malutkich pod ogromnym stołem ? Lub też chodzących jak gdyby nigdy nic po suficie ?

Jeżeli jedziemy do parku z dziećmi to warto śledzić stronę www Farmy , gdzie znajdziemy informacje jaki iluzjonista będzie przedstawiał swoje show danego dnia. Podczas takiego show jest mnóstwo zabawy oraz odkrywania - jak on to zrobił ?

Park linowy , wszelkiego rodzaju karuzele , iluzjonista , sekretna komnata oraz zakręcony domek to atrakcje które najbardziej podobały się dzieciakom. 

Co zaskakuje , zdecydowanie to , że wszystkie atrakcje - a jest ich dość sporo są w cenie biletu. 
Na terenie Farmy znajduje się też szeroko pojęta gastronomia , więc nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś do jedzenia dla siebie. Możecie zjeść w barze leśnym , skosztować potraw kuchni polowej , zjeść pizzę czy też upiec sobie kiełbaskę na ognisku. 

Oczywiście jest też sklepik z gadżetami i pamiątkami co by nie wrócić do domu z pustymi rękami :) 

Jeżeli chcecie intensywnie z uśmiechem na twarzy oraz z zadowolonym dzieckiem wrócić do domu i usłyszeć od niego kiedy tam wrócimy ? to zdecydowanie polecam Wam wizytę właśnie w Farmie Iluzji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Prace budowlane czy też remontowe nie należą do najłatwiejszych dlatego też warto korzystać z ułatwień . Jednym z nich jest  kontener samowyładowczy . Dzięki niemu skróci się czas rozładunku i  przenoszenia ładunku . To doskonałe rozwiązanie na każdej budowie. Jeżeli lubicie upraszczać sobie życie to koniecznie skorzystajcie z oferty :  strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/kontenery-muldy-samowyladowcze/


Nowszy post Starszy post Strona główna

9 komentarzy:

 1. Świetne miejsce i atrakcje. Nie tylko dzieci mogą być zachwycone. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne miejsce na wypad z rodzinką. Chętnie bym pozwiedzała

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie miejsca warto odwiedzać szczególnie z dziećmi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa atrakcja dla małych i dużych . ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie miejsca są świetne. Można się fajnie pobawić

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega sprawa. Chętnie bym się wybrała

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy blog, będę częściej tu zaglądać i polecę znajomej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Warto czasem przeczytać coś z polecenia i zobaczyć co teraz jest na topie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowne, magiczne miejsce na weekendową rozrywkę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)