Mały gest a tak wiele znaczy.

By | 19:39 7 comments
Każda osoba zawsze cieszy się z otrzymanego choćby najdrobniejszego prezentu. Nie ma jak dostać coś ot tak prosto z serca to sprawia , że czujemy się docenieni. 

Jeszcze większa frajdę daje obdarowywanie innych i patrzenie na radość na zaskoczonych twarzach obdarowanego. 

Prezent to nie zawsze musi być wydatek. W czasach w jakich żyjemy kiedy to wszystko robimy w biegu i kiedy to nie mamy na nic czasu taki prezent niespodzianka może się okazać strzałem w dziesiątkę. 

Jaki prezent sprawi radość a my na niego nie wydamy , ani grosza ?

 • spacer z drugą osobą
 • oglądnięcie wspólnie fajnego filmu
 • wspólna kawa lub herbata z pogaduszkami
 • wspólny spacer lub przejażdżka rowerem z osobą dla której wiecznie nie mamy czasu
 • wspólne granie w gry np. planszowe
Pomysłów jest mnóstwo i wszystko zależy od tego dla kogo niespodziankę szykujemy. Dzieci mogą zrobić piękny rysunek, trochę starsze "dzieci" mogą posprzątać w domu , załadować zmywarkę by odciążyć zapracowanych rodziców. Takie małe rzeczy a potrafią bardzo ucieszyć. 

Jeżeli jednak chcemy zainwestować w prezent to fajną opcją są :

Czas biegnie bardzo szybko i każdy dzień ucieka Nam między palcami. Pamiętajmy , więc by dostrzegać osoby , które są obok Nas. Czasami wystarczy tak nie wiele by pojawił się uśmiech na twarzy i zapanowała radość z tego , że ktoś Nas docenił i zauważył tak po prostu bez żadnego święta.
Nowszy post Starszy post Strona główna

7 komentarzy:

 1. Biżuteria to zawsze fajny pomysł na prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biżuteria może nabrać bardzo symbolicznego wyrazu podarowana na specjalną okazję.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna biżuteria, lubię takie dodatki

  OdpowiedzUsuń
 4. ja chyba najczęściej kupuję na prezent książki albo spersonalizowane prezenty np. kubek z psem dla psiarza, fanowską torbę, czy coś w ten deseń. zawsze solenizantowi miło, że ktoś nie kupił mu pierwszej lepszej ozdóbki do domu, która skończy zapomniana w składziku, tylko coś co odpowiada jego zainteresowaniom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem wystarczy miłe słowo i już można mieć leszy dzień

  OdpowiedzUsuń
 6. moja mama kocha magię i kamienie naturalne, więc dostała biżuteryjny zestaw z ochronnymi i wzmacniającymi energię minerałami - bransoletkę na sznurku oraz wisiorek :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)