Bing i jego historie.

By | 21:15 Leave a Comment


BING - Czytajmy razemGra na instrumentach muzycznych, malowanie obrazu albo… zakładanie skarpetek to dla kilkulatka wielka rzecz! Doskonale wie o tym Bing - bohater ciepłych, mądrych i pełnych uroku opowieści Teda Dewana, na podstawie których powstał uwielbiany przez maluchy na całym świecie serial. 


Mały sprytny i zabawny czarny króliczek krok po kroku poznaje świat oraz dzięki pomocy kilkulatków zdobywa doświadczenie , które będzie mu bardzo pomocne w życiu. Proste teksty są idealne do tego by zrozumiały je nawet te najmłodsze dzieci. Każda opowieść jest inna i zawiera punkt wyjścia do rozmowy z maluchem . Do tego książeczka zawiera piękne kolorowe ilustracje stworzone przez Teda Dewana.


Bing. Bajki 5 minut przed snem


Idealna książeczka do czytania dziecku przed snem. Zawiera krótkie opowiastki , które sprawiają ,że dzieciaki z łatwością zasypiają przy historiach ze swoimi ulubionymi bohaterami. W tej książce znajdziemy 11 opowieści , które zostały napisane prostym językiem dostosowanych do najmłodszych dzieci. Jeżeli Nasze dzieciaki mają ochotę same przeczytać tę propozycję to dla ułatwienia znajdą tu dużą i przejrzystą czcionkę , która nie sprawi dziecku trudności .  W książeczce Bing. Bajki 5 minut przed snem dziecko znajdzie: niepublikowane wcześniej, króciutkie historyjki, których przeczytanie zajmuje jedynie 5 minut ;przygody swoich ulubionych bohaterów, znanych dzieciom z animowanej bajki emitowanej na kanale MiniMini+. Piękne i duże ilustracje na pewno także zaciekawią nie jedno dziecko.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)