Spray do higienicznego oczyszczania skóry.

By | 20:52 3 comments


Pirocto Spray 250 ml


Spray do higienicznego oczyszczania skóry.


Ten produkt jest szczególnie przydatny podczas podróży czy też wakacji kiedy to nie zawsze mamy możliwość by skorzystać z wody i mydła. Spray ten mieści się w butelce 250 ml , która zawiera atomizer. Dzięki czemu używanie produktu nie dość , że jest łatwe to jeszcze higieniczne. Spray pryskamy na skórę dłoni i gotowe. Nasza skóra jest oczyszczona. Co bardzo ważne nie musimy czekać , aż spray wyschnie , gdyż dzieję się to niemal natychmiast po spryskaniu. Produkt zawiera alkohol, srebro koloidalne oraz nadtlenek wodoru, które działają bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Co równie ważne nie musicie się obawiać , że stosując często ten produkt Wasza skóra będzie wysuszona. Dzięki dodatku gliceryny staje się ona nawilżona a dodatkowo tworzy się warstwa ochronna , która chroni skórę przed podrażnieniami.


Dla mnie ten produkt to zbawienie kiedy jestem po za domem a muszę w łatwy sposób oczyścić skórę. Super się sprawdza i jest jak najbardziej godny polecenia. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Przydatny spray na wakacjach i nie tylko. Rozejrzę się za nim.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hey,
    I really appreciate reading the post here and also it’s great that the people here are giving their opinion which is really useful for me to decide whether it is good or not. Thank you so much for this detailed info you shared. For a newbie like me , it’s totally helpful for me. I’ll surely follow everything here. Do visit Original True Glory Hair for all your hair needs
    Thank you once again!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)