Spray do higienicznego oczyszczania skóry.

By | 20:52 2 comments


Pirocto Spray 250 ml


Spray do higienicznego oczyszczania skóry.


Ten produkt jest szczególnie przydatny podczas podróży czy też wakacji kiedy to nie zawsze mamy możliwość by skorzystać z wody i mydła. Spray ten mieści się w butelce 250 ml , która zawiera atomizer. Dzięki czemu używanie produktu nie dość , że jest łatwe to jeszcze higieniczne. Spray pryskamy na skórę dłoni i gotowe. Nasza skóra jest oczyszczona. Co bardzo ważne nie musimy czekać , aż spray wyschnie , gdyż dzieję się to niemal natychmiast po spryskaniu. Produkt zawiera alkohol, srebro koloidalne oraz nadtlenek wodoru, które działają bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Co równie ważne nie musicie się obawiać , że stosując często ten produkt Wasza skóra będzie wysuszona. Dzięki dodatku gliceryny staje się ona nawilżona a dodatkowo tworzy się warstwa ochronna , która chroni skórę przed podrażnieniami.


Dla mnie ten produkt to zbawienie kiedy jestem po za domem a muszę w łatwy sposób oczyścić skórę. Super się sprawdza i jest jak najbardziej godny polecenia. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)