Zmiana garderoby na letnią.

By | 20:56 3 comments


Za oknami coraz częściej możemy dostrzec piękne promienie słoneczne. Od razu człowiek staje się jakiś taki bardziej uśmiechnięty i chętniejszy do wykonywania wszelakich prac. Po długiej zimie kiedy to siedzieliśmy w czterech ścianach słońce okazuje się być lekarstwem. 

Chyba większość z Nas marzy o tym by pochować te grube kurtki i buty a założyć coś cieńszego i wygodniejszego. Jednak nie jednokrotnie okazuje się że w Naszej szafie nie ma tego czego szukamy lub też tak zwyczajnie mamy ochotę na szaleństwo w postacie małych zakupów. W końcu szczególnie kobiety mają tak , że nic tak nie cieszy jak nowy ciuch. Jeżeli jeszcze jest mega modny to już jesteśmy w siódmy niebie. 

Jakie kolory będą modne w tym roku : 

Elektryzujące róże, soczyste pomarańcze i cytryny, szmaragdowa zieleń i osławiony Kelly Green, a do tego kobalt, czerwień, fiolet.


Jest w czym szaleć i w czym wybierać :)  


Projektanci jak i ludzie odpowiedzialni za modę sugerują , że w tym sezonie będzie ważne wcięcie w tali oraz zwrócenie uwagi na pępek i brzuch :)  Warto , więc zaopatrzyć się w odpowiednie sukienki , bluzki , kostium kąpielowy jak i spodnie.


Ja stworzyłam swoją listę rzeczy , które chciałabym kupić by wzbogacić moją szafę na cieplejsze dnia . 


Na mojej liście znalazły się : 


Cudowna czarna , klasyczna i ponadczasowa sukienka :Czarno - białe spodnie , które skradły moje serce :


Komplet 4 torebek w modnym brązowym kolorze :
Kolorowe buty , które będą idealne by poprawić sobie humor . 


Kostium kąpielowy  totalnie szalony , ale tak piękny , że już chcę go mieć.Choć w oko wpadły mi też te stroje :
https://www.elegrina.pl/stroje-kapielowe


Marzy mi się by każdą rzecz z mojej chciej listy mieć już w domu. Uwielbiam zakupy i często robię zakupy w sklepach internetowych , gdzie na spokoju mogę obejrzeć całą bogatą ofertę . Jeżeli jednak obawiacie się takich zakupów to naprawdę nie ma się czego obwiać zawsze nie trafioną rzecz można bez problemu zwrócić . 


Moja lista gotowa i czeka na realizację ,a w tajemnicy Wam powiem , że największą ochotę mam na to by założyć ten kostium kąpielowy. 

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Hey,
    I really appreciate reading the post here and also it’s great that the people here are giving their opinion which is really useful for me to decide whether it is good or not. Thank you so much for this detailed info you shared. For a newbie like me , it’s totally helpful for me. I’ll surely follow everything here. Do visit Original True Glory Hair for all your hair needs
    Thank you once again!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)