Mieszam i wzruszam się .

By | 20:40 2 comments


Podczas spotkania blogerek w Tarnowie udało mi się wylosować to o to tajemnicze pudełeczko. 
W środku jak się okazało znajduje się ujędrniający krem do twarzy. Jednak nie jest to zwyczajny krem , gdyż są to półprodukty do stworzenia kremu.


Ja osobiście jestem leniuszkiem i nie przepadam za takimi produktami jednak wolę gotowe produkty. 
Jednak jak już udało się wylosować ten zestaw to grzechem było nie wypróbować . 

Do przygotowanie tego kremu potrzebujemy :

-garnek z wodą w celu stworzenia kąpieli wodnej
-jedno małe, ale nieco głębsze naczynie(miseczka szklana, stalowy pojemnik, kubek, słoiczek- warunek aby można go było podgrzać w kąpieli wodnej bez ryzyka pęknięcia)
-spieniacz do mleka lub bagietkę szklaną lub mały mikser lub widelec
-płyn do dezynfekcji


Przygotowanie kremu okazało się fajną zabawą. Podobało mi się nie tylko , że sama wyczarowałam mój pierwszy krem , ale też to , że nie potrzebowałam żadnych miarek i innych drobiazgów . Co ważne niczego też nie musiałam odmierzać czego bardzo się bałam. Sam krem okazał się być bardzo fajny. Uwielbiam go stosować na noc , a rano kiedy wstaje moja skóra na twarzy jest promienna, pełna życia i dobrze nawilżona.  Myślę , że nie poprzestanę na zabawie w tworzenie własnych kosmetyków.Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Zrobienie własnego kremu musi być naprawdę świetne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hey,
    I really appreciate reading the post here and also it’s great that the people here are giving their opinion which is really useful for me to decide whether it is good or not. Thank you so much for this detailed info you shared. For a newbie like me , it’s totally helpful for me. I’ll surely follow everything here. Do visit Original True Glory Hair for all your hair needs
    Thank you once again!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)