Cudowny zapach perfum.

By | 20:31 4 comments

Kto mnie zna ten doskonale wie , że kocham perfumy i mam ich kilkanaście sztuk w domu. 
Nie potrafię jakoś przywiązać się do jednego konkretnego zapachu. Lubię dziś używać jednych perfum a jutro całkiem innych.  Tym razem miałam okazję poznać zapach Lazell.


Lazell for Woman to woda perfumowana o dość lekkim i bardzo przyjemnym zapachu . Idealna jako kosmetyk dla odważnych i ciekawych życia kobiet. Będzie świetna tak porostu na co dzień jako fajna alternatywa do odświeżenia się. Zapach jest bardzo przyjemny dla nosa i dość długo utrzymuje się na skórze jak i na ubraniu. Dodatkowo mimo , iż flakonik jest prosty to robi wrażenie i fajnie prezentuje się na mojej toaletce. Nie potrafię opisać czym konkretnie pachnie ten perfum to po prostu trzeba powąchać by móc go ocenić. Jednak mi on przypadł do gustu i jestem jak najbardziej z niego zadowolona. 

Nowszy post Starszy post Strona główna

4 komentarze:

 1. Szukam ciekawego i długotrwałego zapachu dla siebie, więc może to będzie ten.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie poznałabym ten zapach miałam już jeden od nich i był ekstra

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey,
  I really appreciate reading the post here and also it’s great that the people here are giving their opinion which is really useful for me to decide whether it is good or not. Thank you so much for this detailed info you shared. For a newbie like me , it’s totally helpful for me. I’ll surely follow everything here. Do visit Original True Glory Hair for all your hair needs
  Thank you once again!

  OdpowiedzUsuń
 4. We believe that sound is one of these key contributing factors. Sound plays an essential function in reinforcement, and thus on arousal degree and stress response of players. It is the usage of} sound 온라인카지노 for optimistic reinforcement in particular that we believe influences the player.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)