Jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem ? - COCOMELON

By | 20:06 1 comment

Magazyn „COCOMELON”1/2022

Magazyn „Cocomelon” przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia oraz ich rodziców. Czasopismo inspirowane jest najpopularniejszym na świecie kanałem dla dzieci na platformie YouTube pod tym samym tytułem. Magazyn jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju oraz w księgarni Egmont.pl 
Każde dziecko jest zawsze ciekawe świata i poznawania nowych rzeczy. Jednak rodzice po jakimś czasie już nie mają pomysłów w jaki kreatywny sposób ich dzieci mogą spędzić czas. Z pomocą przychodzą Nam m.in takie czasopisma jak Cocomelon. W gazetce znajdziemy mnóstwo zadań , które wspomogą rozwój poprzez : wodzenie palcem po liniach, rysowanie i kolorowanie kształtów, rozróżnianie elementów, ćwiczenie spostrzegawczości, ale także poznawanie kolorów, literek i cyfr.  Dzięki rozwiązywaniu dostępnych zadań oraz poprzez naukę tekstu piosenek i rymowanek dziecko ćwiczy swoją kreatywność i może się naprawdę wykazać w powierzonych mu zadaniach. Możemy oczywiście również sami razem z dzieckiem pokolorować obrazki czy też porozwiązywać łamigłówki , dzięki czemu Nasze dziecko uczy się przez zabawę, a my wspólnie z Nim pożytecznie spędzamy czas. W magazynie opiekunowie znajdą wskazówki z podpowiedziami jak kontynuować zabawę i poszerzać ćwiczenia po przeczytaniu pisma. Do każdego wydania dołączona będzie zabawka z czego na pewno ucieszą się dzieci.

  

  

  

Jeżeli macie w domu małą istotę ciekawą świata i gotową na naukę przez zabawę to koniecznie musicie mieć tę gazetkę w domu.

Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. Bardzo cenią sobie kreatywne pomoce naukowe dla dzieci, które nie tylko bawią ale i uczą.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)