Zło dobrem zwyciężaj - wspieraj kobiety po przemocy.

By | 21:26 2 comments

No cóż chciało by się by pomoc w sprawie przemocy nie była potrzebna jednak niestety życie pokazuje co innego i zdarzają się sytuacje ( niestety coraz częściej ) , że kobiety i nie tylko potrzebują pomocy. 

Samo Dobro – to marka kosmetyczna Feminoteki! Cały zysk ze sprzedaży ich produktów idzie na wsparcie dla kobiet. Można już kupić krem Demonellę oraz akcesoria kosmetyczne ( saszetki , kosmetyczki _ z organicznej bawełny uszyte przez Annę Fedi ,koszulki czy też herbaty ) .


W logo firmy jest babka lekarska zastanawiacie się dlaczego ? 
W zielarstwie znana od wieków, używana do leczenia chorób wewnętrznych i zewnętrznych.  Jest jak czujna i pomocna przyjaciółka, która nie zawodzi.  Doskonale opisuje ona zamierzenia marki.

Krem Demonella .

Swoje demoniczne działanie zawdzięcza trzem wspaniałym olejom pochodzącym z roślin rosnących w Polsce:

z pestek dyni – znakomicie regeneruje skórę, wygładza, nawilża, oczyszcza
słonecznikowy – opóźnia procesy starzenia, działa regenerująco na skórę,
konopny – radzi sobie z każdym stanem zapalnym.

Krem jest idealny dla każdego rodzaju cery , świetnie nadaje się jako baza pod makijaż. Co mnie bardzo zdziwiło doskonale nawilża chyba najlepiej ze wszystkich kremów jakie miałam do tej pory. W SKŁADZIE NIE MA: olejków zapachowych, parabenów, silikonów, sztucznych barwników. Zapach pochodzi z użytych w kremie substancji.  Dla mnie to nie krem to po po prostu cudo :) 


Jeżeli nie chcecie kupować kolejnego kremu lub nie jesteście ich zwolennikami to możecie  wesprzeć fundację w inny sposób – wpłacając dowolną darowiznę na cele statutowe. Możesz to zrobić TU ."Zło dobrem zwyciężaj"
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)