Puzzle inne niż wszystkie - super rozrywka dla całej rodziny.

By | 19:01 3 comments


Puzzle , kto z Nas nie lubi ich układać. U Nas w domu jest ich sporo i niejednokrotnie już fajnie spędziliśmy rodzinnie czas podczas układania puzzli. 


Pamiętajcie , że układając puzzle nie tylko fajnie i kreatywnie spędzacie czas. 

Puzzle rozwijają :

  • pamięć
  • koncentrację
  • wyobraźnie
  • koordynacje wzrokową i ruchowąTym razem w nasze ręce , dzięki firmie WOODEN CITY wpadły puzzle , które miały przedstawiać mapę świata oraz zwierzęta. Już samo pudełko w które były zapakowane puzzle mega mnie zaskoczyło. To papierowe pudło , które nie jest zapakowane w żadną folię. Mega ekologicznie za co należy się wielki plus dla firmy. Same natomiast puzzle wykonane są z włókien drewnianych , dzięki czemu nie ulegną szybko uszkodzeniu jak w przypadku zwykłych puzzli. Po otwarciu pudełka zarówno ja jak i moje dzieciaki były mega zaskoczone. Dlaczego ? Powód jest prosty to nie są zwykłe puzzle. Każdy element ma inny kształt. To naprawdę super sprawa. Ułożenie takich klocków nie jest naprawdę proste. To zupełnie co innego niż znane dotychczas puzzle. Nasz obrazek składał się z 150 elementów. Fajne figurki powodują , że dzieci podczas układania robiąc sobie przerwę zwyczajnie bawią się tymi figurkami. To jakby puzzle 2 w 1. Super rozwiązanie do tego produkowane w Polsce. Dla Nas ułożenie całego obrazka , który teraz zdobi ścianę u młodszego syna było super zabawą.


Takie puzzle są fajnym sposobem na zabicie nudy, wspólne spędzenie czasu oraz fajną alternatywą na prezent. Polecamy. 

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)