Bo królowa może być tylko jedna ? - Dagmara Kaźmierska.

By | 20:15 6 comments

Królowe życia to program stacji TTV, który skupia przed telewizorami coraz to większą rzeszę widzów. Dagmara Kaźmierska to jedna z gwiazd tego programu , którą dzięki autobiografii jej fani i nie tylko mogą poznać bliżej. 

Dagmara to zdecydowanie osoba o "cietym języku" , która mówi co myśli i robi to na co ma ochotę. Mimo to jest wesołą , zabawną i pomocną osobą. 

Dzięki książce możemy dowiedzieć się wielu ciekawych i naprawdę zaskakujących faktów z życia Dagmary. Książka jak przystało na królową została napisana ciętym , ale i zabawnym językiem. Czyta się ją dobrze , a każdego ciekawskiego czytelnika , którego interesuje życie Dagmary wciąga z każdą kolejną kartką jeszcze bardziej. Z książki możemy się dowiedzieć m.in ciekawostek z życia królowej. Poznajemy każdego z jej przyjaciół, którzy opisani są krok po kroku. Dowiadujemy się też kto jest najważniejszy w życiu królowej. 

Poznajemy jej rodzinę oraz osoby , które kiedyś pojawiły się w jej życiu i są do dzisiaj. Dowiadujemy się o planach i marzeniach , które już po części się spełniły oraz o takich , które jeszcze są do zrealizowania. W książce nie zostały pominięte wspomnienia ważnych osób z życia Dagmary , których już niestety nie ma. 

Po za tymi miłymi i zabawnymi historiami jest oczywiście trudny wątek więzienia i tego jak królowa sobie w nim radziła i jak radził sobie w tym czasie Conan. 

Ciekawym wątkiem jest też historia tego jak królowa stała się królową ? i tutaj potwierdza się reguła , że nigdy nie wiesz co może Cię spotkać w życiu i jak dana sytuacja może zmienić Twoje dotychczasowe życie. 

Ta lektura jest obowiązkowa dla każdego kto lubi Dagmarę. Jedno jest pewne na pewno nie będziecie się nudzić podczas czytania tej książki. 

Jeżeli chcecie poznać nieznane fakty z życia Dagmary to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Jeżeli jednak szukacie innej ciekawej książki to polecam
  nowości w księgarni ,  gdzie znajdziecie na pewno coś dla siebie. 

Nowszy post Starszy post Strona główna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)