Money Mindfulness. Jak zarabiać, wydawać i oszczędzać?

By | 19:56 3 comments


Money Mindfulness. Jak zarabiać, wydawać i oszczędzać?

Pieniądze a sztuka uważności. Jak mieć i być szczęśliwym człowiekiem.

Pieniądze. Mają uprościć nam życie, a przeradzają się w koszmar nieprzespanych nocy. Nie potrafimy wydostać się z morderczego kołowrotka wydatków i terminów. Czy można to zmienić?

Cristina Benito studiowała ekonomię i pracowała w londyńskim City. Zna świetnie mechanizmy rządzące światem finansów i przekonuje, że nie trzeba być ekspertem, żeby efektywnie zarządzać pieniędzmi. Najważniejsze to uświadomić sobie, czym są, czemu służą i jaka relacja nas z nimi łączy.

Łącząc technikę mindfulness z tajnikami biznesowymi najbogatszych, Cristina Benito dokonuje cudu w naszym portfelu porównywalnego z rewolucją, jaką kiedyś w naszym domu zrobiła Marie Kondo. Jej rewolucyjna metoda to dziewięć prostych i skutecznych reguł. Przestrzegając ich, nauczymy się zarabiać, wydawać, oszczędzać i inwestować niezależnie od wysokości dochodów. Bo nie chodzi o to, ile mamy pieniędzy, ale ile czasu, miejsca i uwagi im poświęcamy.

„To odpowiednik Magii sprzątania w domowej ekonomii. Nasza Marie Kondo urodziła się w regionie La Rioja, mieszka w Londynie i wszystko wskazuje na to, że na zawsze odmieni nasze spojrzenie na pieniądze. Cristina Benito jest bez wątpienia nową gwiazdą konsultingu w zakresie zarządzania domowym budżetem”.
Francesco Miralles

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Każdy z Nas chciałby zarabiać jak najwięcej a wydawać jak najmniej. 

Ta książka będzie idealna dla osób, które chcą poszerzyć swoja wiedzę na temat pieniędzy i oszczędzania. Będzie idealna dla młodych ludzi , którzy chcą się czegoś dorobić oraz dla starszych którzy chcieli by zaoszczędzić. 


Ta książka to poniekąd poradnik . Zawarte w niej reguły pozwolą Nam na to by w prosty sposób poznać zasady według , których nasze finanse będę płynne. 


Książka ma piękną biało - złotą okładkę. Czyta się ją szybko. Jest napisana prostym językiem przez co czyta się ją bardzo szybko. 


Nie powiem , że temat finansów jest mi obcy dlatego też z chęcią przeczytałam tę książkę i mam nadzieję , że zdobyta dzięki niej wiedza pozwoli mi na to by dobrze rozporządzać swoją gotówką. Książkę otrzymałam od Wydawnictwa Literackiego podczas spotkania Blogerek w Tarnowie za co bardzo serdecznie dziękuje.

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Tematyka książki jest ważne dla każdego z nas, więc warto się z nią zapoznać.

    OdpowiedzUsuń
  2. myśle, że jestem ciekawa by ją przeczytac

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie poznałabym jej zawartość. Co do tematyki, taka lektura powinna być już w szkole. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)