Jak pięknie ozdobić Nasze ściany.

By | 20:27 3 comments


Uwielbiam kiedy w moim domu na ścianach pojawiają się piękne ozdoby , które zdobią wnętrze i dodają uroku . 

Bardzo lubię zdobić także ściany obrazami na których znajdują się zdjęcia mojej rodziny. Dla mnie to super sprawa i zawsze kiedy tylko popatrzę na dane zdjęcie wywołuje ono uśmiech na mojej twarzy oraz masę pozytywnych wspomnień z nim związanych. 

Tym razem postanowiłam udekorować ścianę obrazami ze zdjęciami rodziny.

Kolaż 10 zdjęć to nowoczesna i uniwersalna propozycja. To doskonały pomysł na prezent na rocznicę, urodziny czy na święta.Dzięki temu , że możemy tu umieścić , aż 10 zdjęć stanie się niepowtarzalną pamiątką na lata. 
Wielką jego zaletą jest to , że to my sami decydujemy jak on będzie wyglądał. To my dodajemy wybrany przez Nas podpis oraz umieszczamy zdjęcia , gdzie tylko chcemy. 

– wysokiej jakości perłowy papier fotograficzny CANON lub EPSON
– elegancka czarna ramka 3D w rozmiarze 30x40cm z
– passe-partout dodające elegancji kolażowi
– dowolna personalizacja dzięki czemu każdy obraz jest niepowtarzalny

Obraz mimo , iż na zdjęciach wygląda może i zwyczajnie w rzeczywistości jest bardzo piękny i  niepowtarzalny. Mega dużo uroku dodaje mu ta czarna ramka , która świetnie komponuje się z całością . Na mojej ścianie prezentuje się na prawdę bardzo ładnie i przyciąga wzrok osób , które mijają miejsce w którym został powieszony. Drugi obraz na jaki postawiłam tym razem jest obraz z mchem. Jest mega wyjątkowy i dodatkowo oprócz fajnej ozdoby ściany pełnie też inną ważną funkcję , gdyż jest oczyszczaczem powietrza. Obrazy z mchu to:

– nowoczesny wystrój wnętrza
– domowy oczyszczacz powietrza
– dowolna personalizacja graficzna, dzięki czemu każdy obraz jest niepowtarzalny


Ja wybrał obraz w którym w środku jest moje zdjęcie a w około znajduje się mech. Jednak na stronie można wybrać nie tylko kolor mchu , ale także kolor ramki . Jeżeli nie chcemy umieszczać w środku naszego zdjęcia możemy postawić na piękną gotową grafikę ze strony sklepu. Do wyboru mamy : jelenia, motyla , wilka lub sowę. 
 Oba obrazy na żywo prezentują się jeszcze ładniej. Jestem nimi zachwycona i polecam Wam te obrazy jako super alternatywa na prezent na święta. 

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)