Na barana - gra dla całej rodziny.

By | 19:31 3 comments

Uwielbiamy takie gry , gdyż  nie występuje w niej rywalizacja między ­graczami, ponieważ wszyscy mają wspólny cel. Plansza jest bardzo ciekawa i oryginalna a na jej środku znajduje się drzewo . Gracze poruszają wokół drzewa i i ustawiają pionki jeden na drugim , aby zebrać 4 żetony zabawek, zanim żeton słońca dotrze na koniec swojego toru. Ta gra wciąga na maksa i gwarantuje wiele godzin wspólnej zabawy. Co ważne uczy współpracy oraz pokazuje , że nie warto ze sobą rywalizować. W grę mogą grać już 3 latki , dzięki niej oswoją się nie tylko z grą , ale także ze swoimi emocjami oraz tym , że raz się wygrywa raz przegrywa. Dzięki temu , że gra ma dodatkowe warianty może w nią grać nie tylko 3 latek , ale też starsze dziecko.  Autorami gry są niderlandzcy wydawcy i twórcy gier - Steven Michiel Rijsdijk i Anne Mijke van Harten. Elementy gry: 
- plansza, 
- 4 drewniane pionki, 
- składające się z dwóch części drzewo, 
- tarcza losująca ze strzałką, 
- 4 żetony przedmiotów, 
- żeton słońca, 
- elementy służące do rozszerzenia i do dodatkowych wariantów gry: 8 żetonów małych zwierząt i 4 żetony dużych zwierząt.

Rozwód no niestety nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy chcieli. Jeżeli już i Ty zmagasz się z trudnym tematem rozwodu to zaufaj profesjonalistą , którzy pomogą Ci przebrnąć przez wszystkie skomplikowane procesy tej sprawy https://rozwodznim.pl/rozwod.html
Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)