Diaboliczna miłość.

By | 19:43 5 comments


Jak ja czekałam na kolejne losy tej dwójki . Diaboliczna miłość to już trzecia część cyklu Diabelski Układ. Tym razem Sara staje na ślubnym kobiercu, ach co to był za ślub chciało by się powiedzieć. Jednak czy na pewno był taki piękny i cudowny ? Niestety Sara nie wyszła za mąż za odpowiednią osobę . Błażej hm czy ułożył sobie życie z inną kobietą ?  Czy ta dwójka ma czystą kartę by zacząć nowe lepsze życie ? Niestety chyba nie . Sara choć przeżywa piękne chwilę swojego małżeństwa to zarówno na niej jak i na Błażeju ciągle ciąży wizja śmierci.  Błażej podczas swojej wizyty w Hiszpanii zostaje poinformowany o strasznym wypadku. Niestety uczestniczyła w nim Sara. Samochód , którym jechała Sara wypadł z drogi uderzył w barierę po czym wpadł do wody. Lekarze nie pozostawiają cienia szans , a Błażej po raz kolejny doznaje szoku. Jak przystało na mimo wszystko zakochanego chłopaka w jednej chwili rzuca wszystko i jedzie prosto do szpitala do swojej ukochanej. Nie ma pojęcia co zastanie na miejscu , czy Sara będzie jeszcze żyła. Wszystko wskazuje na to , że był to nieszczęśliwy wypadek jednak czy na pewno tak było ? Czy Błażej będzie nadal walczył o Sarę ? Również w tej części pojawia się mama Sary i nadal pozostaje czarnym charakterem , który uwielbia mieszać. Jakie to przykre , że najbliższa osoba potrafi tak ranić. 


Nie chce zdradzać fabuły co by nie popsuć czytania książki. Jednak jedno jest pewne. Nie wiem jak autorka to robi , ale każda kolejna część tej cudownej opowieści jest jeszcze lepsza od poprzedniej. 
Ta część to wiele zagadek , wiele wyjaśnionych sytuacji i zaskakujące zwroty akcji. Czytając tę historię wczuwamy się w rolę bohaterów i przeżywamy razem z nimi zdarzające się sytuacje. 


Sara i Błażej bardzo dużo w życiu przeszli. Jednak mimo , iż ich drogi się rozeszły,  a wiele sytuacji wskazuje na ich koniec to jednak może będzie  im wreszcie dane być razem szczęśliwymi. Tego wszystkiego dowiecie się czytając tę książkę.  


Jak najbardziej polecam i gwarantuje , że warto ją przeczytać. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. Jeżeli macie ochotę na fajne nowości książkowe to serdecznie polecam. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

5 komentarzy:

 1. Wiem, komu polecę tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję się zainteresowana. Chętnie sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem jakby mi się spodobała ta seria. Nie znam autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio często trafiam na tego typu książki. Chyba się skusze i przeczytam coś.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie słyszałam jeszcze o tych książkach. Z chęcią poznam ten cykl.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)