Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu.

By | 09:01 3 comments
Wszystko  co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu- w tej książce  światowej sławy medium udziela odpowiedzi na ponad 60 najważniejszych i nurtujących każdego z nas pytań dotyczących życia po życiu!

Czy życie pozagrobowe naprawdę istnieje? Jak jest po drugiej stronie? Czy duchy nadal czują do nas miłość? Czy potwierdzają istnienie Boga? Jeżeli moi bliscy przejdą reinkarnację przed moją śmiercią, czy stracimy okazję do spotkania się w zaświatach?
Hollister Rand, po ponad dwudziestu pięciu latach niesienia pociechy dziesiątkom tysięcy ludzi cierpiących po stracie najbliższych, dzieli się z czytelnikami swoją niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. W tej wyjątkowej książce, zawierającej wyczerpujące odpowiedzi na nawet najbardziej wnikliwe pytania, medium zabiera nas w otwierającą oczy podróż w zaświaty.

Z serdeczną szczerością oferuje jasny i podnoszący na duchu pogląd na temat życia po życiu. Cierpliwie i z wyrozumiałością podpowiada, jak kierować swoim życiem, mając na uwadze wieczność. W coraz bardziej niepewnym świecie jest tylko jedna gwarancja: wszyscy kiedyś zakończymy naszą obecność tutaj, na Ziemi. Dzięki charakterystycznemu humorowi i autentyczności w odniesieniu do własnej podróży duchowej kobieta zapewnia pocieszenie, wlewając w czytelnika entuzjazm i spokój.
 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Ta książka zdecydowanie przeznaczona jest dla osób odważnych .  Znajdziemy w niej , aż 9 rozdziałów , a  w każdym z nich masę informacji i odpowiedzi na pytania. Autorka za sprawą traumatycznych przeżyć ze złą energią łączy się tylko i wyłącznie z dobrymi duchami.


Co zaskakuje w tej książce to styl pisania autorki , która wszystko dokładnie opisuje w prosty i zrozumiały sposób tak jak by pisać o swojej pracy nauczyciela  , sprzedawcy , kierowcy itp.
Książkę czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Wręcz niektóre rozdziały wciągają na maksa i można się w nich zatracić.


Hollister Rand  to medium o , którym zaczyna być głośno w Polsce właśnie za sprawą tej książki. Jeżeli akceptujecie świat w którym nie jesteście sami , gdzie po za Naszym wymiarem istnieje też inny. Jeżeli wydaje się Wam , że dana rzecz się już wydarzyła w życiu to polecam Wam przeczytać tę książkę.


O to pytania na które odpowiada medium w tej książce :Do odważnych świat należy , a może  i też do ciekawskich kto wie , przeczytaj i przekonaj się sam/a o czym możesz się dowiedzieć dzięki medium. 

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Myślę, że jest ciekawa. Ja z chęcią bym przeczytała

    OdpowiedzUsuń
  2. Tematyka jak najbardziej interesująca. Sama z chęcią bym przeczytała tą książkę.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)