Klątwa przeznaczenia - książka warta przeczytania.

By | 09:07 8 comments
KLĄTWA PRZEZNACZENIA
Monika Magoska-Suchar
Sylwia Dubielecka
W tej powieści dwie debiutujące, ale niewątpliwie utalentowane pisarki przenoszą Nas do Ravillonu-miejsca , które może dawniej zwane Świętą Organizacją teraz jest nią jedynie z nazwy, gdyż pod całą otoczką świętości kryje się obłuda, zawiść, podłość, okrucieństwo i gwałt pod każdym znaczeniem tego słowa. Co prawda znajdziemy tam kilku szlachetnych rycerzy,lecz zliczyć ich można na palcach jednej ręki.


I właśnie do tego "świętego" miejsca przybywa młoda, niewinna czarodziejka Arienne, która próbuje odnaleźć pewną Księgę i dopełnić woli swego przeznaczenia, jednocześnie starając się zachować swoją prawdziwą tożsamość w tajemnicy.Gdy dociera na miejsce dosłownie wpada w paszczę groźnego Lwa-Mistrza Walk.
Wspomniany Lew Severo, silny, odważny ,zimny brunet również ma swoje tajemnice skryte za grubą warstwą cieni i lodu.


Tych dwoje połączy wielka miłość, która zostanie okupiona wieloma poświęceniami, bólem i krwią. Zakazane uczucie, o które Nasi bohaterowie stoczą brutalną i nierówną walkę.
Uwielbiam powieści fantasy i co za tym idzie przeczytałam ich już wiele,a tym samym ciężko mnie czymś zaskoczyć i zachwycić.Tej książki zapragnęłam już w chwili, w której przeczytałam opis.Intuicja podpowiadała mi, że będzie ona świetna i nie zawiodłam się.
Ciekawa,intrygująca,porywająca.Bardzo realistyczne,ciekawe i dokładne opisy miejsc,osób,zdarzeń, które nie nudzą jak to się w niektórych książkach zdarza.Tu każde słowo jest obmyślane, a każde zdanie ma ogromną wartość dla czytelnika.Czytanie tej lektury to czysta przyjemność pod każdym względem.
Ja całym sercem pokochałam odważnego Lwa-rycerza, oraz jego malutką księżniczkę i bardzo ciężko przyszło mi się z nimi pożegnać i to jeszcze w takim momencie...
Tym bardziej z niecierpliwością czekam na kolejną cześć opisującą losy tych dwojga zakochanych, która mam nadzieję ukażę się już wkrótce, gdyż cierpliwość jest cnotą, którą ja niestety nie zostałam obdarzona :)
Serdecznie polecam!!!

PODPIS

Nowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

 1. chętnie się za nią zabiorę jesienią. teraz czytam Miedzianego jeźdźca -Paullina Simons

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie coś dla mnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dla mnie, lubię inny gatunek, ale książka na pewno bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Opisałaś ją w taki sposób że mam ochotę ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ksiązka tym razem nie dla mnie :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/05/simple-look.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę świetna! :) Już od dawna coś takiego mnie kusiło. Teraz już wiem, że niebawem się na nią zdecyduję i przeczytam.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)