Mapa Polski jako świetny prezent dla Twojego dziecka.

By | 10:21 16 commentsKażde dziecko uwielbia zabawki, a ja jestem bardzo szczęśliwa kiedy moje dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także w czasie zabawy uczą się nowych rzeczy.

Dziś chciałam Wam zaprezentować interaktywną mapę Polski od Dumel.

Interaktywna mapa to świetna baza wiedzy dla Naszych dzieci i nie tylko, bo i my dorośli możemy poćwiczyć naszą wiedzę :)Innowacyjna Mapa Polski, która dostarcza wiedzy na temat naszego kraju. Posiada panel dotykowy z aktywnymi ikonkami, pod którymi kryją się informacje dotyczące historii i geografii, a nawet polski hymn – Mazurek Dąbrowskiego! Mapa nie tylko uczy, ale też bawi. W trybie quiz dla najmłodszych Dzieci będą musiały wskazać właściwe położenie polskich miast. Trudniejsza wersja testu , zatytułowana Super Quiz, pozwoli całej rodzinie włączyć się w emocjonującą rozgrywkę. Jej celem jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania z zakresu herbów, znanych osób, budowli i polskich miast. Mapę można zawiesić na ścianie albo bawić się nią na podłodze. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 6 roku życia, ale  mój 4 latek po kilku dniach siedzenia, słuchania i wpatrywania się w starszego brata, który bawił się tą mapą potrafił znaleźć niektóre miasta na mapie bez najmniejszego problemu.

 

Dzięki tej mapie dowiemy się -  gdzie dane miasto się leży, poznamy różne ciekawostki na temat danego miasta, nauczymy się herbów, dowiemy się jaka znana osoba urodziła się, zmarła lub mieszka w danym mieście wszystkie te wiadomości przekazuje Nam miły głos Kasi Cichopek.


 Nasze dzieci przez zabawę uczą się bardzo przydatnych rzeczy, a do tego świetnie się przy tym bawią, a uzyskana w ten sposób wiedza zostaje im na długi czas w głowie.


Dzięki temu "gadżetowi" nauka geografii i historii może być na prawdę prosta. 

Mapę można zawiesić na ścianie albo bawić się nią na podłodze. Jej wymiary to: 90 x 60 cm


Już dziś zacznijcie podróż palcem po Polsce z Waszymi dziećmi :) 

Polecam jak najbardziej dla młodszych jak i starszych dzieci.

PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

16 komentarzy:

 1. Wydaje się bardzo fajna. Siostra ma urodziny to pomysle nad zakupem takiej. Super pomysl.
  Zapraszam: wikka-bloguje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć że coś takiego jest...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako prezent dla dziecka super, jednocześnie fajny pomysł na spędzenie wspólnego czasu z dziećmi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super nauka geografii i poznawania Polski jest przyjemniejsza

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne i rozwojowe :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/01/wishlist-from-yoins.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Może zafunduję taką bratu :)
  http://all-of-madi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Testowaliśmy świat Dumela. To świetne zabawki. Pewnie będzie znów tak jak z ksiązką MAPY, że kupimy niby córce, a tak naprawdę dla siebie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)