Wywołaj ulubione zdjęcia z telefonu, facebooka, instagrama lub dropboxa.

By | 10:08 6 comments
Wywołaj ulubione zdjęcia z telefonu, facebooka, instagrama lub dropboxa.

SnapBook to firma ze świeżym spojrzeniem na fotografię i wywoływanie zdjęć. Założona przez dwóch studentów powstała w 2015 roku z zamiarem ustanowienia nowych standardów w klasycznym wywoływaniu wspomnień. Każdy produkt z logiem SnapBooka oznacza najwyższą jakość i innowacyjne spojrzenie na rynek fotograficzny.

SnapBook Grande:


Wielki album na wielkie wspomnienia ! Wybierz 50 lub 100 rozciągniętych na całą stronę zdjęć i wywołaj je w "wielkim" stylu ;)


Album wykonany solidnie, zdjęcia na prawdę bardzo fajnie się prezentują, jakość wydruku bardzo dobra i do tego wielkość zdjęć na całą stronę po prostu rewelacja. SnapBook:


SnapBook to album 50 zdjęć do którego co miesiąc projektowane są inne okładki. Dzięki perforacji każde zdjęcie można z łatwością wyrwać ze swojego albumu ;)Zdjęcia mimo, iż są średniej wielkości są na prawdę ładne, całość bardzo estetycznie wykonana, a do tego każde zdjęcie można wyrwać i podarować komuś w prezencie, bardzo ta opcja mi się spodobała i myślę, że taki SnapBook będzie idealny na prezent ja na pewno zamówię taki na Dzień Babci i Dziadka. Vintage


Klasyczny styl wywoływania wspomnień w jakości foto. Wybierz zestaw 20 lub 40 zdjęć z których każde możesz dowolnie podpisać i zaskoczyć bliskich swoją kreatywnością.Tutaj każde zjęcie znajduje się na osobnej "kartce". Mimo, iż zdjęcia są małe mają swój urok a do tego sami do każdego zdjęcia możemy dodać dowolny opis. Może to być fajna alternatywa bo możemy się wykazać w tekstach zamieszczonych w opisach zdjęć, bo kto powiedział, że zdjęcie ma być podpisane tylko datą zrobienia :) Wszystkie wyżej przedstawione produkty są na prawdę na wysokim poziomie, starannie wykonane. Na pewno każdy z tych produktów będzie fajna pamiątką dla Nas samych, jak i fajnym pomysłem na prezent. Mi najbardziej przypadły do gustu zdjęcia z wyrywanymi kartkami :) 


Jak Wam się podoba taki sposób wywoływania zdjęć ??


Snapbook
PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)