Ludzie listy piszą..... a może sms ?? darmowa i płatna kartka na Święta i nie tylko.

By | 09:51 10 comments
Małymi krokami zbliżają się do Nas Święta oraz Nowy Rok. Widać to już chyba w każdym sklepie, gdzie na wystawach migają lampki na choinkach, a na ulicach możemy dostrzec powoli ubierane miasta pojawiają się mikołaje, aniołki, choinki i mnóstwo święcących lampek. Chcąc nie chcąc po woli wyczuwalny jest klimat świąt, to taki wyjątkowy czas dla każdego z Nas. 

Właśnie w tym czasie jak nigdy indziej mamy okazję by złożyć życzenia Naszym najbliższym. 

Czas się zmieniają i teraz pewnie większość z Nas wysyła sms lub mms życzenia, ale czy pamiętacie czasy kiedy wypatrywaliście listonosza z nadzieją, że to do Was przyniesie kartki z życzeniami ??

Ja nie będę ukrywać, że życzenia wysyłam sms, ale bardzo cieszy mnie też fakt kiedy to mogę wysłać komuś życzenia w formie kartki, a jeszcze bardziej cieszę się kiedy sama takie życzenia otrzymuje. 

Dziś przedstawia Wam 2 formy wysłania kartki wersja dla leniwych i wersja dla tych bardziej tradycjonalistów :) 

Wcale nie musimy płacić za to by wysłać kartkę, nawet nie musimy wychodzić z domu :) a do tego oprócz życzeń możemy dołączyć zdjęcie. Prawda , że fajna alternatywa, ja korzystam z tej możliwości już od paru lat i większość znajomych oraz rodzina dostaje ode mnie taką o to kartkę :


Oczywiście to Wy wybieracie zdjęcie oraz treść życzeń :) Moje kartki zamówione z tej strony są już u odbiorców, a jeżeli WY chcecie komuś sprawić taką radość wysyłając kartkę to możecie to zrobić : TUTAJMożemy wysłać także kartkę płatną i tutaj też zamawiamy kartkę przez stronę www, wybieramy interesującą Nas kartkę, życzenia, możemy także wybrać datę kiedy kartka zostanie wysłana oraz dołączyć do niej prezent, później uiszczamy opłatę i kartka zostaje wysłana do odbiorcy. Ja w tym roku zamówiłam pewnej osobie taką kartkę z okazji urodzin prezentuje się ona tak :


 
 
 
 

Kartkę możecie wysłać : TUTAJ
Wy z jakiej formy składania życzeń korzystacie ??
PODPIS 
Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

 1. Dawno nie wysyłałam żadnej kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto celebrować taką tradycję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno przyjemnie jest dostać tradycyjna kartkę. Ja zazwyczaj pisze maile i smsy

  OdpowiedzUsuń
 4. tradycyjne już mało kto wysyła...przeważnie to mmsy idą w ruch ;) ja świąt nie obchodzę od 2 lat to ja już mam to za sobą ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Sms jest wygodnieszy ale taka kartka bardziej cieszy :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój tato od 25 lat jest listonoszem :) Takim zwykłym, na wsi, co go wszyscy jak swojego traktują.

  I powiem Wam szczerze - ludzie listy piszą! Naprawdę jest tego coraz więcej... te listy, te kartki i pocztówki niosą za sobą coś więcej, niż przesłany sms czy rozmowa telefoniczna... Mają zupełnie inną wartość.
  Czasami tak bym chciała cofnąć się w ten czas - gdy tylko taka forma komunikacji była możliwa... bo nawet wyobrazić sobie tego nie potrafię. A co będzie za lat 20?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś nie wyobrażałam sobie np. jechać na wakacje nad morze i nie wysłać kilku kartek do rodziny i przyjaciół a teraz zupełnie o tym nie myślę :( Jednak znaleźć taką radosną kartkę w skrzynce na listy to jest frajda :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)