Ranking kubków termicznych do szkoły i nie tylko.

By | 19:55 8 comments
         
Witam Was bardzo serdecznie :)


Ponieważ, ostatni wpis o kubku termicznym bardzo się Wam spodobał, postanowiłam zrobić ranking kubków.


 Zważając na fakt, że zaczęła się szkoła, oraz na to, że mój syn poszedł do 1 klasy będzie to ranking Kubków do szkoły : • Kubek termiczny 440 ml OUTER 
Kubek termiczny ala termos o pojemności 440 ml jest to kubek, który utrzymuje najdłużej ciepło ze wszystkich dostępnych kubków w sklepie Termo Kubki. Kubek posiada możliwość zablokowania otwierania przykrywy co jest ważne w przypadku używania go przez dzieci np w szkole. Kubek otwiera się za pomocą jednego palca, co na pewno jest bardzo funkcjonalne. Kubek może być używany do ciepłych jak i zimnych napojów, Utrzymuje ciepło 12 godzin. Wykresy testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.
 • Kubek termos 400 ml LEADER 

Kubek o pojemności 400 ml posiada podwójne ścianki , dzięki czemu temperatura utrzymuje się dłużej. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje szczelność, dzięki czemu zawartość zawsze pozostaje w środku a my możemy go bez obaw wrzucić do torebki czy plecaka. Gruba przykrywa zaopatrzona została w uszczelki, a zaworek niekapek zwiększa  właściwości termiczne. Wykresy testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.


 • Kubek termiczny 540 ml ASTON 

Ten kubek jest większy bo ma pojemność aż 540 ml wykonany jest ze stali nierdzewnej o podwyższonej jakości. Kubek posiada stalowy wkład oraz nakręcaną przykrywkę. Zaworek otwiera się za pomocą przycisku co jest banalnie proste.  Dzięki tak dużej pojemności możemy cieszyć się swoim napojem jeszcze dłużej.  Wykresy testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury. • Kubek termiczny 450 ml T-READY-MAXKubek o pojemności 450 ml jest idealny dla osób, które mają wysokie wymagania użytkowe. Kubek wyposażony jest w metalowy wkład termiczny oraz nakręcaną przykrywkę ze szczelnym zaworkiem upustowym. Przykrywa posiada ustnik do picia.  Kubek możemy obsłużyć jednym palcem, a temperaturę napoju utrzymuje nawet do 12 godzin. Wykresy testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.


 • Kubek termiczny 400 ml COOKIEKubek o pojemności 400 ml z odkręcanym na dole kubkiem na ciastka o pojemności 200 ml. Rączka kubka nie nagrzewa się co jest bardzo ważne. A dodatkowy kubek na przekąski jest świetnym rozwiązaniem. Przykrywka z zaworkiem oraz podstawka z pianki zwiększają właściwości termiczne.
Wykresy testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.


I teraz który kubek wybrać ? znacie któryś z nich ? co polecacie szczególnie dla dziecka, które korzysta z kubka w szkole.PODPIS 
Nowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

 1. Ja lubie takie jeszcze ozdobne jakieś :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam coś na typ tego ostatniego, używam go w zimie w pracy, bo mam nieco warunki chłodnicze w lecie przy skwarze maks 20 stopni a w zimie 5-8 gdy grzeje brrrrr
  Taki kubek to rarytas inaczej zaraz herbata/kawa zimna

  OdpowiedzUsuń
 3. obecnie nie mam żadnego ale w końcu muszę sobie jakiś kupić i popijać ciepłą kawę stojąc zimą w korku

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę kupić sobie jakiś kubek :D
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój mąż używa kubków termicznych, ja nie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam jakieś dziwne zboczenie z kubkami termicznymi, uwielbiam je oglądać, ale nie wiem czy bym używała:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam od 2 lat contigo, rewelacja!!! Nigdy nie przeciekał, myję do w zmywarce, jest lekki. Jakby z pojedynczej warstwy nie jak termos. Fakt nie jest taki ale naprawdę warto go kupić, bo jest godny zaufania. Ja go noszę w torebce. I nie leje się z niego. Do tego trzyma ok 8h ciepło.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)