Nasz nowy przyjaciel euGENIUSZ, czyli super zabawka dla każdego dziecka i nie tylko :) od DUMEL.

By | 10:47 8 commentsDoktor euGeniusz to gra dla całej rodziny. Znajduje się ona w kartonowym pudełku, a po wyjęciu zajmuje nie dużo miejsca, więc możemy ją zabrać dosłownie wszędzie.  Sama gra to głowa zabawnego euGENIUSZA.


Do gry dołączonych zostało 20 "zer" których używamy do liczenia punktów.


Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy a jej celem jest wykonanie wyzwania rzuconego przez euGeniusz.Z tyłu gry znajduje się włącznik i wyłącznik, dzięki czemu bez problemu możemy wybrać odpowiednią opcje.


Doktor rozpoczyna zabawę a naszym głównym zadaniem jest dokładne słuchanie tego co ma nam do przekazania. Moim synom bardzo spodobało się ze nie trzeba było wcześniej studiować instrukcji, euGeniusz sam nam powie co mamy robić :)


Gra posiada, aż 500 kategorii, więc naprawdę jest co zgadywać :) Doktor dokładnie określa, która osoba rozpoczyna grę, oraz która odpowiada jako następna, ale żeby nie było tak prosto często zmienia kierunek odgadywania, prosi o powtórzenie 3 ostatnich odpowiedzi itp., pamiętać należy również o tym, że odpowiedzi nie mogą się powtarzać.


Gracze, którzy nie udzielą odpowiedzi w wyznaczonym czasie otrzymują kolorowe zera. Ten z nich, który na koniec rozgrywki zgromadzi ich najmniej wygrywa. Gra zawiera "zera" moim zdaniem powinny być wykonane z innego materiału, bo często się rozrywają. 
Gra przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia ale w dużym natłoku pytań, śmiechu oraz dobrej zabawy nie raz dorosły ma problem z odpowiedzią :) Gra na pewno wywołuje duży uśmiech na twarzach graczy, wspomaga naukę. W czasie gry każdy może nauczyć się czegoś nowego a gra powoduje, że chce się w nią grać bardzo często :) Czy ja i oczywiście moje dzieci jesteśmy zadowoleni ? odpowiedź brzmi TAK - zabawka na prawdę warta zakupu, dzięki niej Wasze dzieci na pewno nie będą się nudziły, a przy okazji nauczą się nowych rzeczy.


Polecamy w 100%


Ślicznie dziękujemy firmie DUMEL za naszego nowego przyjaciela euGENIUSZA :)PODPISNowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

 1. Super sprawa, my też się bawimy nowymi zabawkami i nie długo opowiemy i my o nich ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa, mój synek też byłby zadowolony :)
  Proszę o jeden klik TUTAJ dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne to jest i szczerze? Dowiedziałam się tu o tym dopiero :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tym "geniuszu" w sumie fajna sprawa :) nie tylko dla dzieci :) też dobra opcja do ćwiczenia pamięci dzieciakom bardzo się taka umiejętność przydaje :)
  Kochana mam prośbę zagłosujesz na mnie? Walczę o główną nagrodę :) i brakuje mi trochę głosów aby wyjść na prowadzenie :) z góry dziękuję, podaję ci link bezpośredni do mojego wpisu i proszę o kliknięcie w różowy kwadracik z napisem głosuj :)
  http://thebodyshopclub.pl/konkurs-zostan-testerka?rhash=0e7fccc28777ae229326190bcb609d56

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna zabawka :) ale masz kawalerów :) No fajni Panowie :) Cała mama :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój synek ciągle chce w nią grać ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)