Żyj zdrowo-bądź aktywny! – wiosenna kampania DIAGNOSTYKI

By | 11:26 6 comments

Polacy co raz częściej zwracają uwagę na to co jedzą oraz starają się żyć aktywnie uprawiając sport.

Ważne, żeby tę modę na świadome odżywianie i ładną sylwetkę dobrze wykorzystać i przystąpić do działania wyposażonym w odpowiednią wiedzę… o nas samych.

Z ciekawą propozycją przychodzi do Nas Laboratorium medyczne DIAGNOSTYKA.

grafika do DZ


Laboratoria medyczne DIAGNOSTYKA po sukcesie ostatniej kampanii, w której wzięło udział ponad 70 tys. osób, kontynuuje działania profilaktyczno–edukacyjne w 2016 roku.

Kampania „Żyj zdrowo” będzie miała dwie edycje: wiosenną - dotyczącą diety i wzmożonej aktywności fizycznej oraz jesienną skupiającą się świadomym odżywaniu.

Podobnie jak poprzednio do zadbania o swoje zdrowie i rozwój ma dodatkowo skłonić uczestników obniżona o niemal 60% cena specjalnie stworzonych pakietów badań. W ramach akcji Żyj zdrowo – bądź aktywny! będzie można wykonać dwa rodzaje badań - podstawowe i rozszerzone.

Pakiety badań są szczególnie polecane osobom, które:

 • chcą sprawdzić swoje zdrowie
 • są niezadowolone ze swojej obecnej wagi i kondycji
 • bezskutecznie walczą z nadwagą
 • planują rozpocząć lub zintensyfikować swoją aktywność fizyczną


Jak skorzystać z pakietów badań? Wystarczy zarejestrować się na stronie akcji www.zyjzdrowo.diagnostyka.pl i pobrać vouchery na badania a następnie je wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i udać się do najbliższego punktu pobrań DIAGNOSTYKI – wykaz placówek znajdziemy na stronie akcji.

 Kampanii towarzyszy także konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody - turnusy odchudzające w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oraz pakiety indywidualnych konsultacji dietetycznych z sieci All for Body.

Wiosenna akcja Żyj zdrowo-bądź aktywny! rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 30 czerwca 2016 roku, vouchery na badania będzie można realizować do końca lipca br. Organizatorami są Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA oraz Fundacja Akademia Nowoczesnej Diagnostyki.


nagrody_na_wwwlzejsze
PODPIS 
Nowszy post Starszy post Strona główna

6 komentarzy:

 1. Świetna akcja, już lecę zobaczyć czy gdzieś blisko mnie jest punkt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam o tej akcji :) trzeba sprawdzić punkty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie :)


  Kochana mogłabyś poklikać w linki w najnowszym poście ?
  http://rzetelne-recenzje.blogspot.com/2016/04/wiosenne-nowosci-z-romwe-i-shein.html
  Bardzo mi zależy, dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Często wykonuję badania krwi w tym laboratorium ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)