Revitol Plus med - Preparat żelowy hipoalergiczny do higieny intymnej Malina Jabłko

By | 11:14 9 comments


Opis: Preparat myjący o charakterze pielęgnacyjnym działający oczyszczająco i łagodząco, neutralizuje niepożądane zapachy, dezodoryzuje i pozwala na długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Stymuluje regenerację i nawilżenie, a stosowany regularnie przyczynia się do wygładzenia śluzówki i skóry. Zawiera wyciągi z malin i jabłek, będące udokumentowanym źródłem polifenoli, garbników, tanin, flawonoidów, witaminy C, biotyny oraz makro- oraz mikroelementów. Ich działanie wspomaga kompleks dodatkowo dobranych składników aktywnych, w tym pro- i prebiotyków oraz kwasu mlekowego, który zapewnia utrzymanie kwasowego odczynu zbliżonego do fizjologicznego w obrębie okolic intymnych i na skórze oraz pomaga im w odbudowie naturalnej ochrony bakteryjnej.


 Skład: wyciągi z ekologicznych malin i jabłek, d-pantenol, Lactitol, Xylitol, gliceryna, Gluco-Oligosacharydy, Inulina, probiotyk z zakresu bakterii mlekowych, kwas mlekowy, baza myjąca przyjazna skórze i śluzówce, skomponowana ze składników naturalnego pochodzenia, w tym naturalna betaina, bez SLS, SLES i PEG.


Przeznaczenie: Przeznaczony dla kobiet dojrzałych w wieku menopauzalnym, do zadbania o właściwy poziom nawilżenia i dobrą kondycję miejsc intymnych.

Pojemność: 250 ml

​Cena: 39,90 złPierwsze na co na pewno zwrócimy uwagę to opakowanie, kartonowe pudełeczko z ładną przyciągającą wzrok grafiką. W środku plastykowa butelka z pompką, która działa bez zarzutu i na pewno ułatwia dozowanie produktu.

Konsystencja płynu jest rzadka o bursztynowej barwie. Płyn bardzo dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia ani nie uczula.  Co do zapachu spodziewałam się jakiegoś owocowego, ale nie czuje w ogóle zapachu owoców jest to jakaś dziwna kompozycja ale nie drażniąca dla nosa.

Produkt jest idealny do codziennej pielęgnacji posiadający bardzo dobrą wydajność.PODPIS


Nowszy post Starszy post Strona główna

9 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)