Żyj zdrowo-bądź aktywny! – wiosenna kampania DIAGNOSTYKI

By | 13:22 6 comments
Drukowanie

Polacy co raz częściej zwracają uwagę na to co jedzą oraz starają się żyć aktywnie uprawiając sport.

Ważne, żeby tę modę na świadome odżywianie i ładną sylwetkę dobrze wykorzystać i przystąpić do działania wyposażonym w odpowiednią wiedzę… o nas samych.

Z ciekawą propozycją przychodzi do Nas Laboratorium medyczne DIAGNOSTYKA.

na diaga podstrony ZZ

Laboratoria medyczne DIAGNOSTYKA po sukcesie ostatniej kampanii, w której wzięło udział ponad 70 tys. osób, kontynuuje działania profilaktyczno–edukacyjne w 2016 roku.

Kampania „Żyj zdrowo” będzie miała dwie edycje: wiosenną - dotyczącą diety i wzmożonej aktywności fizycznej oraz jesienną skupiającą się świadomym odżywaniu.Podobnie jak poprzednio do zadbania o swoje zdrowie i rozwój ma dodatkowo skłonić uczestników obniżona o niemal 60% cena specjalnie stworzonych pakietów badań. W ramach akcji Żyj zdrowo – bądź aktywny! będzie można wykonać dwa rodzaje badań - podstawowe i rozszerzone.

Pakiety badań są szczególnie polecane osobom, które:

  • chcą sprawdzić swoje zdrowie
  • są niezadowolone ze swojej obecnej wagi i kondycji
  • bezskutecznie walczą z nadwagą
  • planują rozpocząć lub zintensyfikować swoją aktywność fizyczną


Jak skorzystać z pakietów badań? Wystarczy zarejestrować się na stronie akcji www.zyjzdrowo.diagnostyka.pl i pobrać vouchery na badania a następnie je wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i udać się do najbliższego punktu pobrań DIAGNOSTYKI – wykaz placówek znajdziemy na stronie akcji.

 Kampanii towarzyszy także konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody - turnusy odchudzające w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oraz pakiety indywidualnych konsultacji dietetycznych z sieci All for Body.

Wiosenna akcja Żyj zdrowo-bądź aktywny! rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 30 czerwca 2016 roku, vouchery na badania będzie można realizować do końca lipca br. Organizatorami są Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA oraz Fundacja Akademia Nowoczesnej Diagnostyki.
nagrody_na_wwwlzejszePODPISNowszy post Starszy post Strona główna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)