Bukiety cudnych i pięknych róż od FloraQueen - dzień kobiet ...

By | 09:56 8 comments
Floraqueen


Od 10 lat FloraQueen przekształca normalny dzień w wyjątkową okazję. Jeśli chcesz wysłać piękny bukiet kwiatów, powiedzieć „Kocham Cię”, „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin” bądź po prostu „Myślę o Tobie” możesz na nas polegać!


We FloraQueen wiemy, że szukasz czegoś więcej niż zwykły prezent. Zależy Ci na czymś wyjątkowym, transmitującym emocje i szacunek do obdarowywanej osoby. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone o czasie, z klasą i pewnością. Wysyłamy kwiaty i prezenty do ponad 90 państw świata. Charakteryzujemy się niezwykłą punktualnością: Jesteśmy szybcy, profesjonalni i niewodni!


Kompozycje kwiatowe FloraQueen przygotowywane są ze świeżych kwiatów o żywych, ciepłych kolorach. Wysoka jakość oraz detale są dla FloraQueen szczególnie ważne.
Dysponujemy również szerokim asortymentem prezentów, dzięki któremu jesteśmy pewni, że znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy upominki na każdą okazję, dla osób z wszechstronnymi upodobaniami, w każdym wieku.
Rekompensatą FloraQueen jest uśmiech osoby, która otrzyma przesyłkę.


Takimi właśnie słowami firma FloraQueen opisuje swoją działalność i zachęca do zakupu.

A jak jest w rzeczywistości ?Dokładnie tak samo jak obiecuje firma :)

Kwiaty zamówione zostały 3 marca a dotarły do mnie 4 marca do południa :) na miejsce spotkania Blogerek, gdzie każda z Nas otrzymała cudny bukiecik czerwonych róż.

A jak się prezentowały o tak:


Przede wszystkim jestem zadowolona z obsługi Pani Anna to istny anioł, który doradzi co i jak i sprawi że składanie zamówienia staje się cudowną przyjemnością.


A same kwiaty w końcu o nie tu chodzi :) są piękne widać że kompozycja stworzona z sercem i dopracowana pod każdym detalem.


Z takiego bukietu na pewno każda kobieta by się ucieszyła. Do bukietu można dołączyć bilecik i taki też otrzymałyśmy co było bardzo miłym akcentem i bardzo za to dziękujemy :)


Jestem bardzo zadowolona i z obsługi  i  z jakości oferowanego produktu. Bukiet jest śliczny i spowodował bardzo duży uśmiech na mojej twarzy.Polecam.


Floraqueen

PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)