PumiceSPA bo pumeks nie musi być nudną kostką.

By | 09:21 15 comments


PUMEKS służy do usuwania zrogowaciałego naskórka, a także wszelkiego rodzaju trudno usuwalnych zabrudzeń z rąk i stóp. 

 Jego zastosowanie jest bardzo proste i polega na zwilżeniu powierzchni skóry gdzie PUMEKS będzie aplikowany, oraz pocieranie skóry PUMEKSEM na wybranej powierzchni. 

W rezultacie tarcia, PUMEKS jednocześnie usuwa zrogowaciały naskórek jak i bród. Szybkość usuwania naskórka można regulować przez zwiększenie nacisku lub przyspieszenie ruchów. Podczas procesu pocierania, dzięki właściwej strukturze PUMEKSU, komórki twardej skóry są usuwane przez małe, powoli się wykruszające, kawałeczki pumeksu. Potem wystarczy opłukać skórę i PUMEKS wodą aby je zmyć.


Dzięki temu procesowi nasz PUMEKS zawsze jest kolorowy, nie posiada nieprzyjemnego zapachu powodowanego przez rozkład komórek skóry zalegających w jego porach, a jego powierzchnia oferuje jednakowe właściwości użytkowe.


To jest główną przewagą PUMEKSU PumiceSpa nad naturalną skałą wulkaniczną, pumeksem szklanym, kamiennym, czy gipsowym które się mniej wykruszają i w zamian za niewiele większą trwałość oferują o wiele mniejszy komfort higieniczny.Po zastosowani PUMEKSU dłonie i stopy będą gładkie, miękkie, delikatne i czyste. Ten efekt może być osiągnięty już po pierwszym użyciu.


Używanie PUMEKSU ogranicza użycie chemicznych detergentów, czyszczących płynów, a przez to przyczyniają się do ochrony Środowiska Naturalnego.

Pumeks PUMICE występuje w postaci standardowej kostki, ale można też znaleźć w ofercie firmy przeróżne kształty, dzięki czemu każdy może mieć PUMEKS w swoimi ulubionym kształcie. Dziś zaprezentowałam Wam pumeksy w różnych kształtach, ale każdy z nich ma element wspólny - rączkę dzięki której łatwiej i przyjemniej można użyć go np dbając o nasze stopy. Pumeks naprawdę działa cuda a skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Jak najbardziej polecam.I.M.P.A.


PODPIS 
Nowszy post Starszy post Strona główna

15 komentarzy:

 1. Ciekawy ;) ja używam zwykłych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. mój mąż uwielbia pumeksy w róznych postaciach, ja takze używam...

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię inne niż klasyczne pumeksy :D +proszę poklikaj linki w poście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rączka na pewno ułatwia zadanie. ja najczęściej kupuję zwykłe pumeksy lub używam tarki

  OdpowiedzUsuń
 5. Z taka rączką jest na pewno o wiele wygodniej :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam kilka tych cudeniek, fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. takie pumeksy na rączce to świetnie rozwiązanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takich pumeksów jeszcze nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ze względu na rączkę na pewno dużo bardziej praktyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie sie prezentuja, a i ta raczka faktycznie przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ja używam tarki ale to i tak rzadko :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Na pewno przydatne. A poza tym ładnie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 13. I once got some cute Hair Barrette from them too! I paired them with my Wavy Wigs when I used it for one of my house party! I love them so much!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)