Buty Hooy, czy warto je mieć ? - podsumowanie testów.

By | 09:54 10 comments


We wcześniejszych postach mogliście zobaczyć same buciki a dziś chciałam Wam przedstawić jak but prezentuje się na nodze. Moim zdaniem mimo, iż szpilki są moim numerem jeden :) to te adidasy prezentują się całkiem fajnie na nodze.


Wykonane są bardzo solidnie, nawet każdy szew dopasowany jest idealnie.Buty posiadają stabilizator pięty. Buty są miłe w dotyku, wykonane zostały z naturalnej skóry zamszowej oraz materiału syntetycznego.


Sprawdziłam je podczas codziennych spacerów jak i podczas biegania i na prawdę są wygodne, a noga w nich nie poci się, czego bardzo się obawiałam. W paru miejscach zamieszczone zostało logo producenta. Buciki mimo iż są jasne brudzą się średnio z czego bardzo się cieszę. Podsumowując : buty wykonane na najwyższym poziomie, wygodne, prezentują się całkiem ładnie , więc jak najbardziej spełniły moje oczekiwania i polecam je w 100%.


PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)