Zadbaj o swoje jak i innych bezpieczeństwo na drodze.

By | 11:10 2 comments
Czas wakacji niestety dobiega końca jak wiadomo co dobre szybko się kończy- niestety. Na dniach dzieciaki pójdą do szkoły a dorośli po urlopie jak komuś był dany :) wrócą do pracy. Zacznie się także coraz szybciej robić ciemno a co za tym idzie będziemy mniej widoczni na drodze. Warto, więc już dziś pomyśleć o naszym i naszych dzieci bezpieczeństwie.

Naszych dzieci chyba nie trzeba namawiać by miały przy sobie odblaski. Nastały takie czasy że odblask może być także fajnym gadżetem, który nie raz uratuje nam życie. Na stronie z odblaskami
możemy znaleźć bardzo fajne zawieszki, smycze, worki na buty, naklejki itp. dla naszych dzieciaków i nie tylko, bo i nie jeden dorosły znajdzie też coś dla siebie.Ja jestem za tym by każdy rowerzysta jak i motocyklista miał na sobie kamizelkę odblaskową bo dzięki niej jest widoczny z daleka.

 Dorosły może mieć np. taką kamizelkę

Zielona kamizelka odblaskowa dla dorosłych z przoduPomarańczowa narzutka dla rowerzystów 2

Taką kamizelkę powinniśmy mieć także w samochodzie, gdyż podczas wypadku może ona ustrzec nas przed niebezpieczeństwem.


Zadbajmy też o nasze dzieci dla nich kamizelki mogą nie tylko być gadżetem ratującym życiem, ale czymś fajnym co mają na sobie, bo kamizelka może mieć fajny nadruk i na pewno spodoba się nie jednemu dziecku i sprawi, że same będą chciały ją zakładać.


 Żółta kamizelka odblaskowa dla dzieci 5Kamizelka z nadrukiem żyrafy


 Pamiętajmy, że założenie kamizelki odblaskowej, czy też zawieszenie innego odblasku to dosłownie chwila, ale ta chwila może nam uratować życie. Dbajmy o siebie i nasze dzieci na drodze i nie tylko bądźmy widoczni dla innych a tym samym czujmy się bezpieczni idąc drogą.


PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Fajnie, że jednak jest ktoś kto przypomina ludzią o takiej prostej rzeczy jak kamizelka odblaskowa... może to uratować życie

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam odblaskową kamizelkę, którą czasem ubieram gdy wybieram się na wycieczki motocyklowe;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)