More than bag - torba śniadaniowa i talerzyk 2 w 1, czy to możliwe ?

By | 08:48 7 comments
Dziś ślicznie się do Was uśmiecham :)Torebka śniadaniowa wielokrotnego użytku Lunch & Mat2 w 1!
 

Torebka śniadaniowa z funkcją podkładki to pomysł na zastąpienie foliowych, jednorazowych torebek śniadaniowych oraz niewygodnych, plastikowych opakowań.


 Lunch & Mat jest wykonana z najwyższej jakości 100% bawełny, a warstwa wewnętrzna jest pokryta folią LDPE. Folia jest całkowicie bezpieczna do kontaktu z żywnością. Po rozłożeniu torebka Lunch & Mat może służyć jako talerz na kanapkę lub okruszki. Opakowanie/torebka na kanapkę Lunch & Mat jest idealna do wykorzystania w szkole, w pracy, w podróży lub na spacerze.


Opakowanie na kanapkę Lunch & Mat jest łatwe w czyszczeniu, a mocny rzep gwarantuje bezpieczne przechowywanie żywności.
 

Jak używać opakowania Lunch & Mat:
  1. Wybierz swój wzór Lunch & Mat
  2. Umieść kanapkę na środku Lunch & Mat
  3. Zawiń ja dookoła i gotowe.
  4. Po rozwinięciu kanapki, Twój Lunch & Mat jest talerzem.
  5. Aby użyć ponownie – wystarczy przetrzeć szmatką i już!


Moja opinia : 

 Z torebką śniadaniową w dodatku wielokrotnego użytku spotkałam się pierwszy raz. Nie raz bardzo denerwowało mnie, że 2 śniadanie ląduje w jednorazówce, jeszcze jej zapakowanie jest powiedzmy, że ok ale jedzenie nad reklamówką i brak możliwości położenia kanapki nie jest fajną alternatywą. W torebce śniadaniowej Lunch & Mat "Blue Lagoon" bardzo podoba mi się po pierwsze  - sam wygląd w końcu nie jest to jakaś zwykła przeźroczysta jednorazówka a piękna torebka śniadaniowa z 1 strony z ładnym wzorem - oczywiście są też inne wzory :) a z 2 strony z folią i materiałem w paski niczym na pikniku :) Folię czyścimy przy użyciu miękkiej szmatki lub opłukujemy pod bieżącą wodą. W razie potrzeby torbę możemy także wyprać w temp. 30 stopni. Dzięki mocnemu rzepowi nasza kanapka znajduje się tam gdzie powinna. Torba zachwyciła mnie także tym, że po rozłożeniu jest "talerzem" bez problemu możemy położyć torbę na kolanach czy stolę, a naszą kanapkę umieścić na torbie dzięki czemu nie musimy się martwić o okruszki a i nasze jedzenie jest bardziej przyjemne w takowych warunkach :) Torba ta będzie na pewno świetnym gadżetem w szkole, podróży czy też biurze mamy przecież ładnie zapakowane jedzenie i funkcjonalny talerz zarazem takie 2 w 1. Dzięki używaniu takich toreb jesteśmy także EKO. Z torby śniadaniowej jestem bardzo zadowolona uważam że jest bardzo praktyczna i polecam ją jak najbardziej. 


Zapraszam również na stronę producenta,gdzie możecie znaleźć inne torby.MoreThanBag

PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)