By wakacje nie były nudne - Akademia Umysłu JUNIOR

By | 08:55 7 comments

 

Programy, które uczą i bawią

Akademia Umysłu® JUNIOR to ponad 80 różnorodnych i fascynujących gier, które nie tylko rozwijają pamięć oraz wspomagają koncentrację uwagi, ale także zawierają elementy edukacyjne, dostarczając wiedzy o otaczającym świecie.Dzięki różnorodnym ćwiczeniom Twoje dziecko miło spędza czas, rozwijając i trenując ważne umiejętności niezbędne w przyszłej edukacji, ale przede wszystkim świetnie się bawi!Dostosowane do potrzeb i wieku dziecka


Wszystkie przyciski i polecenia są czytane przez lektorkę – sympatyczną tablicę Tabi. Dzięki temu z programu mogą korzystać dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać!

Bezpieczne gry bez przemocy – nie zawierają elementów przemocy czy agresji. Powstały we współpracy z psychologami dziecięcymi, dzięki czemu masz gwarancję ich bezpieczeństwa.
Zaskakującą atrakcją programów są automatycznie uruchamiane ćwiczenia ruchowe. Zapewniają odpoczynek od aktywności intelektualnej oraz zaspokajają naturalną w tym wieku potrzebę ruchu.


Gry, które pozytywnie motywują


Każde ćwiczenie posiada aż 10 poziomów trudności. Podczas gry dziecku stale towarzyszą entuzjastyczne słowa pochwały oraz zachęty do mierzenia się z trudnościami.


Osiągając coraz lepsze wyniki, Twoje dziecko stopniowo otrzymuje kolejne wirtualne nagrody w postaci pucharów i medali oraz odkrywa zabawne, animowane historyjki ze zwierzątkami.


Na dziecko, które sumiennie ćwiczy, czekają gotowe do wydrukowania DYPLOMY I CERTYFIKATY.
Stanowią nie tylko cenną pamiątkę, ale także dowód jego osiągnięć.

  

Moja opinia :


Na samym początku powiem, że nie lubię kiedy moi synowie spędzają czas przed komputerem wolę by wolny czas spożytkowali w inny sposób, ale kiedy już zdarza się taka sytuacja że korzystają z "uroków" komputera staram się by ten czas był mądrze wykorzystany. Kiedy otrzymałam grę Akademia Umysłu byłam bardzo ciekawa co to za gra i czy zaciekawi moje dzieciaki. Od razu zainstalowaliśmy grę - krótko, szybko i bezproblemowo przebiegła instalacja i naszym oczom ukazał się kolorowy ekran z wieloma możliwościami wyboru. Gra bardzo zainteresowała moje dzieci mimo iż jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5-9 lat to mój 3 lat świetnie sobie radził z niektórymi zadaniami. Znajdziemy w niej mnóstwo gier m.in :MEMO, PREZENTY, KORNIKI, LABIRYNT, MIKOŁAJ, PUZZLE, RÓŻNICE itp każde dziecko na pewno znajdzie coś dla siebie.
 Czy coś mnie zaskoczyło w tej grze ? tak :) najbardziej to że wszystkie przyciski i polecenia są czytane przez lektorkę, dzięki czemu z gry mogą korzystać dzieci które jeszcze nie potrafią czytać, 2 rzeczą która bardzo mi się podoba jest fakt iż co jakiś czas
uruchamiane są ćwiczenia ruchowe, które zapewniają odpoczynek i chwilę sportu dla zdrowia, 3 rzeczą jest nagradzanie dzieci za każde dobrze wykonane zadanie dziecko jest chwalone i otrzymuje dostęp do wyższego poziomy oraz medale i puchary. Na koniec możemy dziecku wydrukować dyplom. Gra na prawdę bardzo mnie jako rodzica zaskoczyła wiem że moje dziecko siedząc przed komputerem i korzystając z tej gry na prawdę dobrze się bawi i przez zabawę się uczy, a moje dzieciaki bardzo polubiły  grę i nawet wspólnie "rywalizują" kto już więcej umie :) Polecam jak najbardziej :)

 

Tak wygląda radość dzieci z otrzymanych gier :)


 PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)