Paluszek nie musi być 1 - PODWÓJNE PALUSZKI.

By | 09:12 14 comments


Podwójne paluszki spełniają nie tylko unijne i polskie, restrykcyjne normy jakości. Odpowiadają przede wszystkim wymagającym standardom podniebień naszych Klientów. Udało  się to osiągnąć  dzięki zastosowaniu naturalnych składników.  Bez pośpiechu. Bez barwników i konserwantów. Bez zbędnych dodatków. Przy odrobinie nowoczesnej technologii został stworzony  nowy produkt na rynku. Podwójne paluszki to wyjątkowa przekąska. Idealna do dzielenia z bliskimi. Do schrupania zawsze i wszędzie. W przerwie meczu. W tramwaju. Na spacerze. Na molo. Przy plotkach. Przy wizycie teściów. Podwójnie chrupie. Podwójnie cieszy. Podwójnie smakuje i to tym bardziej, że przygotowaliśmy różne smaki. Dla tradycjonalistów  słona odmiana. Dla miłośników Orientu  wersja z sezamem. Dla łasuchów  z polewą czekoladową. Dla każdego smakowity sposób na chrupiące „co nie co” w ciągu dnia. 

W polewie czekoladowej Jedyne Podwójne paluszki Beer Fingers w polewie czekoladowej, to niekonwencjonalne jak dotąd połączenie tradycyjnego smaku paluszków z czekoladą. 
Pyszne solone
Bezkonkurencyjnie smaczne, dla chłopaka, dla dziewczyny, podwójne paluszki dla całej rodziny!
Pyszne z sezamem Jedyne Podwójne paluszki Beer Fingers z sezamem przeniosą Cię w krainę niezapomnianych wrażeń. Moja opinia :

Paluszki uwielbiam i często jem, nawet teraz pisząc dla Was nowy post :) Ja osobiście bardzo lubię paluszki ze solą, mocno "przypieczone" i uwielbiam szukać w paczce tych które się ze sobą złączyły i są podwójne, ale wiadomo zazwyczaj taki rarytas w paczce to maks 2 sztuki. Jakie było, więc moje zdziwienie kiedy w moje ręce wpadły PODWÓJNE PALUSZKI. W ich paczkach nie muszę już szukać rarytasu bo wszystkie są podwójne. Występują w 3 smakach ze solą, sezamem i czekoladą :) Wszystkie smakują przepysznie, ja jako tradycjonalistka zostaję przy tych z solą :) Fajną sprawą w tych paluszkach są też małe poręczne paczuszki o wadze 60 g w sam raz na 1 raz :) Ja jestem zachwycona, że ktoś wpadł na pomysł stworzenia podwójnych paluszków :) Polecam Wam ich spróbowanie.


Znacie PODWÓJNE PALUSZKI ? lubicie ?
 PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

14 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)