Moje wielkie zdziwienie i strzał w 10 - Lipstick FLASH collection Quiz Cosmetics.

By | 10:09 15 comments
Lipstick FLASH collection Pewnego dnia od firmy Quiz Cosmetics otrzymałam tą o to pomadkę do ust.
Kiedy ją zobaczyłam pomyślałam fajnie pomadka - no będę szczera wolę błyszczyki, przetestuję sprawdzę jak wygląda na ustach. Kiedy ujrzałam jej kolor przeraziłam się :) 


 Niby w ustach pomarańczowych mam się pokazać światu ? to kompletnie nie mój kolor nawet na imprezę, ale skoro takowy dostałam to zabrałam się za testy :)Usta z wielkim niepokojem pomalowałam pomadką i ? totalne zaskoczenie :)  moje usta nie są pomarańczowe :) wyglądają pięknie a i kolor bardzo mi się spodobał. 
Wyglądały o tak :
No i nie miałam pomarańczowych ust jak pomarańcza uffff :) 
Co mogę napisać o tej pomadce ? znajduję się w standardowym "opakowaniu" dla wszelkich pomadek z przeźroczystą "zatyczką" dzięki czemu od razu widzimy kolor pomadki. Po tym jak 1 raz jej użyłam byłam bardzo zadowolona z koloru na prawdę bardzo mi się spodobał i całe szczęście nie wyszedł na ustach pomarańczowy :) Zazwyczaj pomadki, których używałam - niechętnie, miały 1 podstawową wadę po chwili znikały z ust i trzeba było od nowa malować usta czego nie lubię. W tej pomadce tego nie było, jakież było moje zdziwienie, gdy po godzinie od pomalowania ust moje usta wyglądały jak co dopiero po użyciu pomadki. Co najważniejsze pomadka nie znikła z moich ust także po spożyciu posiłków oraz napojów. Dla mnie jest ona rewelacyjna kolor jak najbardziej mój i ta jej trwałość u mnie do 6 godzin utrzymuje się na ustach, nawet gdy jem posiłki i piję napoje :) Jestem bardzo z niej zadowolona i ciekawią mnie bardzo jej inne odcienie. Jest to nowość firmy Quiz Cosmetics niedostępna jeszcze na ich stronie, ale już niedługo na pewno się pojawi, zachęcam więc do obserwowania strony firmy Quiz Cosmetics oraz do wypróbowania wyżej pokazanej pomadki, gdyż na prawdę warto.


 A Wam jak ona się podoba ?


 www.quiz.pl/sklep/
PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

15 komentarzy:

 1. Taki bardziej błyszczyk niż pomadka z tej... pomadki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy, ale zastanawiam się czy przypadałaby mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przypomina mi kolorem moją pomadkę eco. =)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blask, bardziej jak błyszczyk :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie znam, pierwszy raz widzę tę pomadkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kurcze faktycznie fajny kolorek :) a porównanie pomadki a tego jak wyglada na ustach....jak dwie różne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hallo Hallo :) księżniczko moja piękna :) Na emalia mi nie odpisałaś:( a jutro muszę dać pełną listę blogerek na spotkanie ;(

  OdpowiedzUsuń
 8. na ustach wygląda ładnie, jednak kolorek nie mój :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)