Tanie ale na prawdę warto je mieć, kolejne spotkanie z Bajdaraj :)

By | 09:44 11 comments


Dziś chcę Wam przedstawić kolejne propozycję od wydawnictwa Bajdaraj. 

 

„Gwiazdkowe zabawy”


„Śnieżynkowe zabawy”  
 

„Piesio Grzesio i przyjaciele”
 

Książeczki te już na samym początku przyciągają wzrok nie tylko dzieci dzięki pięknej kolorowej okładce, a po otwarciu na pierwszej stronie znajdziemy miejsce na portret, które dziecko nie lubi rysować swojego odbicia w lustrze :) Na kolejnych stronach znajdziemy rysunki do pokolorowania, zgadywanki i świetną rzecz, która bardzo spodobała się mojemu synowi mianowicie nauka języka angielskiego :) mamy słowa po polsku a z boku przetłumaczone na język angielski a wiadomo, że dzieci najprędzej uczą się języków obcych.


W książeczkach mamy też fajne krótkie opowiadania wzbogacone kolorowymi rysunkami.


Możemy także nauczyć się literek.Jak i cyferek :)
 

Rysowania :)
 

 Na samym końcu znajdziemy coś co zadowoli każde dziecko dyplom :) czyż to nie świetny pomysł nagrodzić dziecko za dobrze wykonaną pracę :)
 

Książeczki bardzo spodobały się mojemu synowi, który od razu jak tylko je zobaczył  przystąpił do rozwiązywania zadań o dziwo z  miłą chęcią. Ja mogę napisać od siebie, że polecam je każdemu, gdyż nie tylko są kolorowe, ale zawierają to co powinny czyli uczą przez zabawę. Wykonane są bardzo solidnie, dopracowane do ostatniej kartki widać że są tworzone od serca przez osoby, które wiedzą co lubią dzieci. Powiem Wam, że mamy w domu dużo książeczek z zadaniami dla dzieci, ale większość nie dość że dość sporo kosztuje to zawiera takie błędy, że czasami chcę się naprawdę płakać, że dorosła osoba tworząca książkę dla 5 latka robi większe błędy niż on sam. Książeczki od Bajdaraj dostarczyły nam wiele radości oraz zabawy, a co najśmieszniejsze można je kupić już od 1,80 :)  Polecam Wam je serdecznie bo warto.


 Ach :) zapomniałam książeczki posiadają jeszcze 1 rzecz, którą dzieci lubią najbardziej naklejki :) my dzięki nimi ozdobiliśmy ścianę pokoju i wytrwale się uczymy :)      
Zapraszam na stronę : TUTAJ
PODPIS 
Nowszy post Starszy post Strona główna

11 komentarzy:

 1. Bardzo fajne książeczki i co najważniejsze że dziecko ma przy tym ubaw i frajdę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest kolorowo - dzieci powinny być zachwycone! :)
  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię tego typu książeczki edukacja przez zabawę to istotny element! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurcze, cena po prostu śmieszna, a dziecko może się bawić i uczyć. Super! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście fajne te książeczki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ciekawe są te książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie sliczne te ksiazeczki :)!

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie z takich książeczek moje dzieci uczyły się języka angielskiego. Ja jestem zdania, że jest to sposób jak najbardziej dobry i sama używam podręczników https://www.jezykiobce.pl/s/170/podrecznik-do-jezyka-angielskiego dzięki którym jestem w stanie dużo zapamiętam z języka angielskiego.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)