Gadżety od Fitchoice.

By | 11:34 12 comments
PillMaster

Małe lecz pojemne pudełko do przechowywania suplementów diety, firmy Buchsteiner. Zamykane na zatrzask, dzięki temu zawartość nigdy się nie rozsypie. Posiada pięć wygodnych przegródek (3 mniejsze i 2 większe) dla indywidualnego przechowywania i organizacji. Możesz podzielić swoje suplementy na dni, pory dnia itd. Dostępne także w opcji przeźroczystej.  Genialny element promocji dla wszystkich Twoich działań marketingowych, ponieważ logo i nazwa marki lub indywidualny przekaz reklamowy może być nadrukowany w jednym lub kilku kolorach na szczycie pokrywy.
 

Pudełko bardzo poręczne, lekkie zmieści się nawet w małej torbie.  Plus za podział na przegródki. Dla osób, które lubią mieć wszystko na swoim miejscu na pewno sprawdzi się rewelacyjnie. Pudełka występują w 4 kolorach, więc każdy może wybrać takie jakie mu się spodoba :)


750ml Big Mouth - bidon


Duża pojemność to jeszcze większa powierzchnia nadruku dająca jeszcze lepszą reklamę! Wysoka jakość i dbałość o szczegóły wykonania, to cechy charakterystyczne tego modelu. Gumowy ustnik, który zapewnia 100% szczelności.

 Nadruk:
- wykonywany zawsze dookoła butelki (2 strony + górna ścianka jeżeli w modelu jest taka opcja) bez dodatkowej opłaty
- technika zapewniająca trwałość na lata, nie zmywalny w zmywarce ani nawet rozpuszczalnikiem

Dane techniczne:

- materiał PE-LD czyli najlepszy gatunkowo polietylen

- posiada wszystkie niezbędne na ternie EU certyfikaty żywnościowe

- dodatkowy certyfikat bezpieczeństwa TUV

- 100 % szczelności nawet przy dużym nacisku na bidon

- ustnik z termoplastycznej gumy, łatwy w użyciu nawet samymi ustami

 


Bidon występuje aż w 21 kolorach, jego pojemność to, aż 750 ml, ustnik jest gumy bardzo szczelny, dzięki czemu nie ma problemu z wyciekiem "płynów" znajdujących się w środku. Bidon jest lekki, łatwo trzyma się go w dłoni, a dzięki gumie na ustniku możemy go otworzyć samymi ustami w razie potrzeby.


Shaker MixMaster

Shaker firmy Buchsteiner o pojemności 0,7 l. Sitko, zakręcane wieczko i zatrzaskowy ustnik dużej średnicy, ułatwiający wlewanie płynów do shakera. Możemy wybierać kolor nakrętki. Doskonały element promocji dla wszystkich działań marketingowych. Na bokach Shakera możesz wydrukować dowolną grafikę, logo jak również hasło reklamowe.
 

 Shaker posiada bardzo fajny szeroki ustnik, oraz sitko jego pojemność to 0,7 l. Dzięki zatrzaskowemu ustnikowi zawartość shakera nie wylewa się na zewnątrz. Shaker z boku posiada praktyczną miarkę, dzięki czemu odmierzymy odpowiednią ilość napoju. Świetnie nadaję się do przygotowania koktajli.Wszystkie pokazane przeze mnie gadżety mogą posiadać dowolny nadruk, dzięki czemu na pewno będą świetną reklamą dla nie jednej firmy i nie tylko. Możemy przecież mieć, np bidon z własnym imieniem :)  Polecam .


 Zapraszam na stronę : TUTAJ


PODPIS
Nowszy post Starszy post Strona główna

12 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)