Na kompleksy z piersiami firma Julimex Ci pomoże :)

By | 09:27 27 comments
Dziś recenzja na temat wkładek od firmy Julimex.


Na początek trochę o firmie :)

Historia firmy Julimex to droga pełna zdobywania doświadczenia, nieustannego rozwoju i głębokiego dialogu z konsumentami, by w pełni zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.  Od momentu powstania firmy Julimex, kierujemy się filozofią zwiększania komfortu w codziennym życiu. Nasze produkty projektowane są tak by dzięki ich zastosowaniu produktów, życie było wygodniejsze. Chcemy, by nasz asortyment był w pełni satysfakcjonujący, dlatego stale konsultujemy nasze rozwiązania, sprawdzamy ich użyteczność i rozwijamy je, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom. Oferowane przez nas produkty, to połączenie nowatorskich działań z maksymalną funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu.Osiągamy nasze cele nie tylko poprzez prekursorskie rozwiązania, ale także poprzez szereg dodatkowych aktywności mających na celu lepsze zrozumienie potrzeb kobiet, przełamanie obowiązujących stereotypów, wspieranie profilaktyki raka piersi oraz świadomości zdrowego życia. Naszą zasadą działania jest ciągły dialog z kobietami, by pozostawać jak najbliżej ich potrzeb. Tworząc kolejne produkty wchodzące w skład asortymentu Julimex, kierujemy się chęcią poprawienia wygody codziennego życia. Julimex dąży do tego, by poprawa samopoczucia, zwiększenie pewności siebie czy wzrost komfortu na co dzień był możliwy dzięki korzystaniu z naszych produktów. Dotychczas nasza działalność była skierowana głównie do kobiet, ale wciąż pracujemy nad kolejnymi produktami, które stworzą nowe standardy codziennego życia - tak piszą o sobie.


Ja dostałam możliwość przetestowania : wkładek silikonowych do biustonosza.Wkładki zapakowane były w ładnym różowym opakowaniu.


Jak wyglądały hm najprościej jakby cienki worek wypełniony wodą :) ale oczywiście tak nie jest do końca, bo podobno jest to silikon. Wkładki są lekkie, więc praktycznie nie czujemy, że je mamy.


Wkładki umieszczamy w biustonoszu, oczywiście takim zwykłym bez efekty push up, w takich efekt jest nie widzialny zupełnie. Po umieszczeniu wkładek nie czujemy żadnego dyskomfortu, wręcz nie czujemy, że mamy coś po za biustonoszem. Dzięki nim możemy bez użycia skalpela :) choć trochę powiększyć sobie piersi. Różnica nie jest jakaś mega wielka ale jest :)


Wkładki przetestowałam z wielką przyjemnością i na pewno będą one świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają kompleksy jak i kobiet takich jak ja, które chcą zaspokoić swoją ciekawość i przekonać się jak nasze piersi będą wyglądać po włożeniu wkładek. Ja jednak trochę mam niedosyt, że wkładki powiększają tylko "tyle",czyli jak dla mnie ociupinkę. Ja dostałam rozmiar D czyli największy z dostępnych i nawet nie chce myśleć co powoduje rozmiar A. Spodziewałam się trochę większego efektu. Mimo wszystko jeżeli chcecie poeksperymentować i sprawić jak wyglądają wasze piersi po powiększeniu bez bólu i cięcia :) polecam jak najbardziej zakup wkładek.Zapraszam do sklepu Julimex: TUTAJPODPIS

Nowszy post Starszy post Strona główna

27 komentarzy:

 1. Fajnie wyglądają :D nigdy takich nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe te wkładki, ale ja na szczęście nie potrzebuje takich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie potrzebuje nie mam kompleksów :) ale fajnie było zobaczyć efekt po :)

   Usuń
 3. Miałam kiedyś takie wkładki, ale inne firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie uzywałam takich wkładek;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie wkładki u mnie by się nie spisały.

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie raczej nie pomogą nawet takie wkładki :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Na obecną chwilę problemów z tą częścią ciała nie mam - ale kto wie! ;]

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam podobne w domu, ale faktycznie szału wielkiego nie robiły niestety :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam kiedyś stanik z wszytymi wkładkami silikonowymi,produkt fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam odwrotny problem i chętnie bym pomniejszyła :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Na szczęście w tej dziedzinie nie mam kompleksów... ale na odchudzenie coś to przetestowałabym :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedyś spróbowałam z innej firmy takie wkładki,jako młoda dziewczyna :D Obecnie po dzieciach zdecydowanie nie potrzebuję :D:D:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)