By nasz świat kolorowym się stał :)

By | 09:38 6 comments
Z-Design

Więcej niż tylko naklejka!

Udekoruj otoczenie według własnego gustu!

Produkty z kolekcji Z-Design doskonale nadają się do dekorowania, projektowania, oznaczania i zabawy. Niezależnie czy chcesz ozdobić list lub album fotograficzny naklejkami, czy też przygotować produkty do zabawy z dziećmi. Nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni!

 Naklejki, które otrzymałam oczywiście zachwyciły moje dzieci :) Jak wiadomo przy dzieciach naklejek nigdy nie jest za dużo, zawsze się przydadzą do ozdobienia - szafek, zeszytów itp :) Ja od siebie mogę powiedzieć, że naklejki mają na prawdę mocny klej za co wielki plus, nie raz naklejka ledwo przyklejona odpadała - tu nie ma tego problemu. Naklejki mają świetne wzory na pewno każde dziecko znajdzie coś dla siebie, nie ma też problemu z ich odklejeniem. Podsumowując z naklejek jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie dziękujemy Pani Agacie za możliwość ich przetestowania :)Zapraszam na FB Świat Naklejki: TUTAJ
PODPIS 
Nowszy post Starszy post Strona główna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)