Świetne książeczki dla małych i dużych :)

By | 09:29 11 comments
Rrromek i Rrradek

Autor: Dorota Bełtkiewicz
Forma wydania: CD
Czyta: Maria Seweryn
Ilustrator: Agata Mikina
Wydawnictwo: DoDo4Story


 „Rrromek i Rrradek” to pierwsza z serii „Dbajki-Gadajki” interaktywna gra logopedyczna, która powstała przede wszystkim z myślą o usprawnieniu dziecięcej wymowy. Jest to animowana gra, czytana przez Marię Seweryn, połączona z ćwiczeniami logopedycznymi, uatrakcyjniony o elementy humorystyczne. Klimat zabawy i przygody, w którym utrzymana jest gra, sprzyja treningowi artykulacyjnemu, oswaja z trudnościami i motywuje do wytrwałej pracy. Grę na CD można zakupić w salonach Empik i na empik.com, oraz pobrać z AppleStore i Google Play w formie aplikacji mobilnej. Dzięki niej dziecko zawsze i wszędzie będzie mogło cieszyć się grą i trenować wymowę głoski „R” razem z głównymi bohaterami!Była to Nasza pierwsza książeczka multimedialna, ale wzbudziła nasze wielkie zainteresowanie. Do nie dawna mój synek miał problemy z wymową R a dzięki tej książeczce świetnie można poćwiczyć głoskę R jak i wiele innych. Słuchając opowiadania z tej książeczki dziecko uczy się poprzez zabawę i jest mu łatwiej wszystko zrozumieć. W książeczce co jakiś czas pojawiają się zadania do rozwiązanie, w nagrodę dziecko zawsze jest chwalone co na pewno zachęci je do dalszej nauki."RRRomek i RRRadek" to świetna zabawa, dużo radości, nauka oraz pożyteczne spędzanie czasu przed komputerem. Polecam.

Blogowe Dbajki

Autor: Opracowanie zbiorowe
Forma wydania: Książka + CD, twarda okładka, 58 stron
Czyta: Dorota Deląg, Maria Seweryn, Marta Kuligowska, Patrycja Markowska, Maciej Orłoś
Ilustrator: Agnieszka Madaj, Darek Madaj
Wydawnictwo: DoDo4Story


W książce i audiobooku zamieszczone są najpiękniejsze bajki wybrane w konkursie, a ich dopełnienie stanowią niezwykłe, urzekające barwami ilustracje Agnieszki Madaj i Darka Madaja. Dbajki, to proste historie dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, które pomagają im odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych, a rodzicom czerpać inspirację do mądrego wychowywania i nawiązywania głębszych relacji z dziećmi. Zbiór blogowych dbajek to wyjątkowy podarunek. Tutaj razem, dorośli i dzieci, wyruszają w fantastyczny świat wyobraźni, by się czegoś nauczyć o innych, przeżyć coś ciekawego, a zarazem zrozumieć siebie.Blogowe dbajki to zbiór opowiadań napisanych przez blogowiczów w ramach konkursu organizowanego przez Onet w partnerstwie z wydawnictwem dbajki.pl.Książeczka ta ma bardzo fajną kolorową , grubą okładkę, która przykuwa wzrok każdego dziecko. W środku znajduje się 10 bajek. Są to historyjki, które mogą spotkać każdego z Nas napisane prostym językiem, które bardzo przyjemnie się czyta i słucha. Dodatkowym plusem jest dołączona do książeczki płyta audio, na której znajdują się wszystkie opowiadania w interpretacji głosowej Marty Kuligowskiej, Marii Seweryn, Patrycji Markowskiej, Doroty Deląg i Macieja Orłosia.Jeżeli chcecie zrobić swoim dzieciom super prezent w dodatku za nie wielkie pieniądze, zachęcam do zakupów tych książeczek, gdyż są na prawdę są super napisane i na pewno Wasze dzieci będą szczęśliwe, a przy okazji poznają fajne historię i będą miały okazję nauczyć się czegoś nowego. Bo nie ma jak nauka przez zabawę :)
Moja ocena: 5/5Książeczki można kupić : TUTAJPODPIS

Nowszy post Starszy post Strona główna

11 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)