Podpisywanie zdjęć w czasie wyduku czy to możliwe ??

By | 09:12 8 comments
Dziś chciałam Wam pokazać w jaki prosty i przyjemny sposób, bez wychodzenia z domu możemy zamówić odbitki naszych zdjęć i nie tylko :)


Wchodzimy na stronę : WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ


Tutaj możemy sprawdzić między innymi ofertę, cennik oraz wybrać interesującą nas opcję :
  • fotokalendarze
  • wywoływanie zdjęć
  •  fotoobrazy
  • fotoplakaty

Ja skorzystałam z opcji:  ODBITKI ZDJĘĆ

Otwiera nam się taka o to strona:Wgrywamy nasze zdjęcie lub też cały album ze zdjęciami.

 Moje wgrane zdjęcie wygląda tak :


Możemy teraz wybrać rozmiar zdjęcia, rodzaj zdjęcia oraz papieru, zrobić korekcje zdjęcia.
Mamy też opcję dodania opisu, możemy dodać jeden napis do wszystkich zdjęć, lub też każde zdjęcie podpisać inaczej. Jest to bardzo fajna opcja z którą spotykam się po raz pierwszy a już jestem z niej bardzo zadowolona. Kto z Nas nie ma w szufladach zdjęć, które przegląda i zastanawia się kto jest na zdjęciu ? albo kiedy to zdjęcie było zrobione ? Dzięki tej opcji nasze zdjęcia będą podpisane już w czasie ich drukowania. 


A tak prezentuje się opisana prze ze mnie opcja dodania opisu do zdjęcia :


I moje zamówione zdjęcia :)


Fotobum.pl to świetna platforma z którą poradzi sobie każdy laik :) krok po kroku mamy wszystko opisane, więc złożenie u Nich zamówienia jest dziecinie proste :) A samo zamówienie realizowane jest bardzo szybko zamówione zdjęcia już na 2 dzień były wysłane do mnie. Jakość zdjęć na prawdę na bardzo wysokim poziomie, zdjęcia na żywo prezentują się o wiele lepiej niż na zdjęciach. Jeżeli chcecie szybko, sprawnie i bezproblemowo i na dodatek bez wychodzenia z domu zrobić sobie odbitki zdjęć, fotoplakaty itp polecam Wam Fotobum.pl bo na prawdę warto :)

Moja ocena :5/5
 PODPIS 


Nowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)