MAM Baby`s Cutlery sztućce do nauki jedzenia MAM

By | 10:27 10 comments
MAM Baby`s Cutlery 
MAM Baby`s Cutlery sztućce do nauki jedzenia

Zestaw bezpiecznych sztućców do nauki samodzielnego jedzenia dla dzieci po 6 miesiącu życia. Zawiera nóż z bezpiecznym ostrzem, widelec z lekko zaostrzonymi zębami oraz łyżkę. Sztućce posiadają antypoślizgowe, łatwe w trzymaniu uchwyty. Są odpowiednie dla dzieci lewo- i praworęcznych.

Wszystkie produkty firmy MAM są wolne od Bisfenolu A (BPA) – substancji, która może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie najmłodszych.

 

Jak każdy rodzic wie samodzielna nauka jedzenia to wyzwanie zarówno dla dzieci jak i rodziców :) 

Mój synek co prawda już jakiś czas próbuje jeść posiłki samodzielnie z użyciem sztućców, ale różne są tego efekty, czasami duża część posiłku ląduje w brzuszku a czasami duża część ląduje na stole :) Z zestawem, który otrzymaliśmy dzięki firmie MAM mój synek polubił się od pierwszego zobaczenia :) Bardzo dokładnie oglądał zestaw z wielkim zainteresowaniem. Kiedy pierwszy raz usiadł do posiłku wraz ze sztućcami zauważyłam, że jest mu prościej dzięki niemu jeść posiłki. Sztućce posiadają antypoślizgowe uchwyty dzięki, którym dzieciom łatwiej je trzymać w dłoniach niż zwykłe sztućce, po za tym są tak wygięte by łatwiej było dziecku jeść i by jedzenie trafiało do buzi :) Mój synek bardzo polubił zestaw sztućców. Ja jak i mój syn jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zestawu i polecamy go każdemu.


 

Co nam się podobało :

 

  • antypoślizgowe uchwyty dzięki, którym łatwo trzyma się sztućce w ręce

  • kształt, który jest tak wyprofilowany by łatwiej było "umieścić" jedzenie w buzi

  • długość sztućców, w sam raz dla dzieci nie za długie nie za krótkie 

  • żywe kolory sztućców

  

Nasza ocena : 5/5
Zapraszam na stronę producenta :


SKLEP lub FBPODPIS


Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)