MiniNiebo czyli raj dla dziecka i rodzica - nowa współpraca ;)

By | 10:23 14 comments

 Jakiś czas temu udało mi się nawiązać współpracę z
   
Mininiebo, to producent ekskluzywnych ubranek dziecięcych.Ubranka są dostępne głównie w  sklepie internetowym pod adresem www.mininiebo.pl gdzie znajduje się duży wybór dziecięcych kreacji.Oto co otrzymałam:

Koszula

Koszula w całości uszyta ze 100% lnu, zapinana na okrągłe guziczki koloru białego. Z lewej strony posiada kieszonkę.
 

 

Kamizelka

Uszyta z lnu, zapinana na guziczki w kształcie samochodzików, z przodu dwie kieszonki, bawełniana podszewka. Niby zwykła kamizelka a jednak ma to coś w sobie wielkiego uroku dodają jej guziki w kształcie samochodzików.

 

 

Produkty miniNiebo są Nam dobrze znane i bardzo je cenimy głównie za to, iż są bardzo dobre jakościowe oraz za to, że ich kolekcje nie są masowe. Wielki plus to także materiał z jakiego wykonane są ubranka jak piszę sam producent są : " naturalne, wygodne, szlachetne " i to się sprawdza w 100%. Dla mnie bardzo ważną rzeczą w tych ubrankach jest także to, że każde z posiadanych przeze mnie ubranek ma materiał oddychający dzięki czemu moje dzieciaki są zadowolone. Bardzo fajną inicjatywą jest to, że wychodząc naprzeciw potrzebom  klientów sklep umożliwia wypożyczenie ubranek do chrztu i komunii znajdujących się w ofercie sklepu co moim zdaniem jest bardzo fajną propozycją. 

 

 Ja polecam z czystym sumieniem każdemu rodzicowi  zakup ubranek miniNiebo.

 
Bardzo serdecznie dziękuje za możliwość przetestowania i zaprezentowania ubranek.
PODPIS


 Nowszy post Starszy post Strona główna

14 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)