Acidolac Junior

By | 20:21 11 comments
No to testujemy :)
Moja przesyłka zawierała suplement diety Acidolac Junior – misio – tabletki o smaku białej czekolady, 15 próbek dla znajomych oraz miły gadżet dla dziecka – książeczka z misiowymi opowieściami.

 Wskazania: Uzupełnienie diety dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz osób dorosłych w składniki korzystnie wpływające na stan flory bakteryjnej i pracę przewodu pokarmowego.


 Postać leku: Misio=tabletki o smaku białej czekolady.


Działanie: Acidolac Junior, suplement diety, jest preparatem zawierającym dwa probiotyczne szczepy bakterii mlekowych Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium bifidum oraz prebiotyk - fruktooligosacharydy (FOS). Połączenie probiotyków z prebiotykiem wydłuża czas życia bakterii probiotycznych i ułatwia kolonizację jelita. Probiotyki wchodzące w skład preparatu Acidolac® junior pomagają w utrzymaniu prawidłowego składu flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, która stanowi naturalną barierę, chroniącą przed rozwojem niekorzystnej mikroflory. Preparat może być stosowany w stanach wskazujących na zaburzenia mikroflory spowodowane np. stosowania antybiotyków lub zmianą diety związana ze zmianą strefy klimatycznej. Cena od 12,00 do 16,00 za opakowanie zawierające 20 szt.


Moja opinia : Jak najbardziej pozytywna :) każdy rodzić wie jak trudno namówić dziecko do połknięcia leku, jednak, gdy dzieci widzą takie fajne misie z miłą chęcią je połykają :) Należy tylko pamiętać że mimo iż są słodkie jak czekolada :) są lekarstwem i nie należy przekraczać wskazanej dawki.
Nowszy post Starszy post Strona główna

11 komentarzy:

 1. Ale super paczuszka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję paczki ;)
  _________________________________________
  http://gadzetyprobki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, mimo iż coś ma podejrzanie dobry smak jak na lekarstwo- trzeba uważać, aby nie "przedawkować" ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się w 100% trzeba pamiętać że to nie cukierki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. moim zdaniem dziecko powinno wiedzieć, że bierze leki i że są nie dobre, bo te w postaci czekolady może kiedyś samo przedawkować myśląc, że są to słodycze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie po części masz rację :) ale to rodzic powinien dziecku dawać taką dawkę jak trzeba :) Producenci się starają i moim zdaniem to bardzo dobrze bo wiadomo jak czasami jest trudno gdy przyjdzie podać dziecku jakiś lek :(

   Usuń
 6. Świetne rozwiązanie, myślę że jednak trzeba mieć oko na malucha by sobie nie podjadał takich cukierków ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. w sam raz dla dzieciaczków nie lubiących połykać lekarstw... Moja koleżanka tak kochała ochydne syropy że raz wypiła jakiś prawie cały jak jej mama wyszła z kuchni... na szczęście nie stało się jej nic. Tak więc są gusta i guściki hihi

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Staram się w 1 kolejności odwiedzać blogi, które pozostawiają ślad u mnie.

Proszę o NIE SPAMOWANIE trafię do Was :)